iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 5. 2013
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

11 hlasů
8390
zhlédnutí

Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě.

další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Novela zákona o vývozu zbraní

  1 do playlistu

  Novela zákona o vývozu zbraní
  Vývoz českých zbraní do zahraničí rozděluje politiky. Ministerstvo průmyslu se změnou zákona snaží systém uvolnit: zbrojním firmám by licence měla do budoucna udělovat místo státu nezávislá komise. Souhlasí s tím i senátní výbor pro obranu.

 • Teroristické útoky v Německu?

  2 do playlistu

  Teroristické útoky v Německu?
  Německé úřady varují před teroristickými útoky. Podle prvních informací měly být terčem veřejné projekce dnešního finále fotbalové Ligy mistrů, které budou po celé zemi sledovat desetitisíce fanoušků.

 • ODS na rozcestí

  3 do playlistu

  ODS na rozcestí
  Politici řeší, kdo povede hlavní město po odchodu ODS do opozice. Zatímco TOP 09 a ČSSD se připravují na pondělní jednání o spolupráci, občanští demokraté řeší spory uvnitř vlastní strany.

 • Obvinění Kevina Dahlgrena

  4 do playlistu

  Obvinění Kevina Dahlgrena
  Kevin Dahlgren, který je podezřelý ze čtyřnásobné vraždy příbuzných v Brně, zůstane ve vazbě. Rozhodla o tom policejní soudkyně v americké Alexandrii. V cele by měl být do té doby, než české úřady oficiálně vznesou obvinění a požádají o jeho vydání.

 • Setkání muklů v Jáchymově

  5 do playlistu

  Setkání muklů v Jáchymově
  V Jáchymově na Karlovarsku se po roce setkali muklové. Bývalý političtí vězni si připomněli oběti komunistických pracovních táborů a těžký život v nich. Setkání na takzvané křížové cestě v centru města se koná po čtyřiadvacáté.

 • Nepokoje postupují za hranice Stockholmu

  6 do playlistu

  Nepokoje postupují za hranice Stockholmu
  Stockholm má za sebou o něco klidnější noc. Přesto na chudých předměstích hořelo několik aut a nepokoje postoupily taky do města Örebro. Policie musela dohlížet na skupiny neonacistů.

 • Cyrilo-metodějské slavnosti

  7 do playlistu

  Cyrilo-metodějské slavnosti
  1150 let - přesně tolik uplyne v letošním roce od příchodu Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu. Oslavy k této příležitosti dnes vyústily pravoslavnou bohoslužbou ve Slovanském hradišti v Mikulčicích.

 • Budoucnost soudce Výborného

  8 do playlistu

  Budoucnost soudce Výborného
  Ústavní soudce Miloslav Výborný bude mít potíže obhájit své křeslo na dalších deset let. Navrhuje ho prezident Zeman, výhrady k jeho nominaci ale mají hlavně senátoři ČSSD.

 • Policejní zátah na problémové podniky

  9 do playlistu

  Policejní zátah na problémové podniky
  Pražští policisté opět udeřili na bary a noční podniky v centru Prahy. V noci na dnešek kontrolovali především problematická místa v okolí Václavského náměstí. Na policejní služebně nakonec skončilo 16 lidí.

 • Dovolená v Česku

  10 do playlistu

  Dovolená v Česku
  Místo pláže - břeh českého rybníka a namísto alpských štítů - hřebeny Krkonoš. Skoro dvě třetiny Čechů stráví letošní dovolenou v tuzemsku.

 • Otec u porodu?

  11 do playlistu

  Otec u porodu?
  Otec u porodu je na rozdíl od nedávné minulosti už běžnou realitou. Otec prvních paterčat ale u něj zřejmě nebude.

 • Alternativní porody

  12 do playlistu

  Alternativní porody
  I přes stále přátelštější přístup některých porodnic se v Česku nedaří najít cestu pro ty ženy, které chtějí rodit mimo nemocnice. Diskuse kolem alternativ se vedou už dlouhé roky - bez výsledku.

 • Radnice odmítla policii vydat spisy

  13 do playlistu

  Radnice odmítla policii vydat spisy
  Radnice v Kostelci nad Orlicí odmítá policistům vydat spisy o dovozech aut z ciziny. Tvrdí, že na údaje ze soukromí lidí nemají právo, pokud nevyšetřují konkrétní trestné činy a nevedou trestní řízení.

 • Škola na pomoc znevýhodněným dívkám

  14 do playlistu

  Škola na pomoc znevýhodněným dívkám
  Dát šanci nejen na získání práce, ale i na lepší život. To je cílem reálné školní firmy, kterou založila nejstarší církevní škola v Česku.

 • Čínský aktivista rockovou hvězdou

  15 do playlistu

  Čínský aktivista rockovou hvězdou
  Pětapadesátiletý čínský umělec a aktivista Aj Wej-wej se stal rockovou hvězdou. Na internetu vydal první videoklip svého debutového alba Božská komedie. Popisuje poslední dva roky svého života - vězení, násilí a domácí prohlídky.

 • Látky proti národům

  16 do playlistu

  Látky proti národům
  V české laboratoři se zrodila nová kombinace látek, které - zatím v laboratorním prostředí - umějí ničit zhoubné nádory.

 • Poslední klapka filmu Vejška

  17 do playlistu

  Poslední klapka filmu Vejška
  Režisér Tomáš Vorel natáčí v koprodukci České televize pokračování oblíbené komedie Gympl. Hlavní role ve filmu Vejška ztvární opět Jiří Mádl a Tomáš Vorel junior.

Přehrát vše

Související