iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 8. 2014
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
6161
zhlédnutí

Objektiv

Malta: Pamětihodnosti — Slovensko: Mrakodrap — Čína: Xi-an

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pamětihodnosti

  0:56 do playlistu

  Pamětihodnosti
  Míříme na Maltu. Je to poslední výspa Evropy ve Středozemním moři, jen kousek nad Afrikou. Najdete tu mnohé urbanistické a architektonické skvosty, třeba města Mdina a Valleta. Tedy původní a současné hlavní město. A protože na ostrově, který má rozlohu 316 km², se zdá být všechno blízko, můžete z obou měst podnikat jednodenní výlety – třeba k Modrým jeskyním, nebo do filmové vesničky Pepka námořníka.

 • Mrakodrap

  8:20 do playlistu

  Mrakodrap
  Už téměř 30 let vám Objektiv přináší reportáže ze zajímavých míst po celém světě, kam se můžete vydat. Jak se ale říká, pod svícnem bývá největší tma. Tentokrát vám náš slovenský zpravodaj David Miřejovský ukáže místo, kde se psaly dějiny televizního vysílání v Československu. Zároveň je to místo, kam se mnoho příštích let nikdo nedostane. Svého času nejvyšší a nejmodernější budovu Československé socialistické republiky totiž právě opouští poslední zaměstnanci a vchody do ní zůstanou nejspíš hodně dlouho zavřené.

 • Xi-an

  19:12 do playlistu

  Xi-an
  Vypravíme se do Číny. Určitě se dá o této zemi říct, že je synonymem pro všechno obrovské a početné. A je-li v této zemi něco malé a nepočetné, je to velká vzácnost. A právě za jednou takovou vzácností vás teď Objektiv zavede. Do velkého čínského města Xi-an.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související