iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 2. 2012
10:25 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
7398
zhlédnutí

Objektiv

Turecko: Jeskyně Altinbešik — Thajsko: Krabi — Francie: Les Crayeres

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jeskyně Altinbešik

  1:00 do playlistu

  Jeskyně Altinbešik
  Turecko je už hodně dlouho populární destinací nejen českých dovolenkářů. A každým rokem jich přibývá. Není se co divit - možná jste tam už také byli. Dost pravděpodobně jste se ale nevydali do tamních hor. A to je velká škoda. Hory jsou na dosah od známých turistických center. S Objektivem se teď podíváme do pohoří Taurus. Do míst, kde leží jeden z nejkrásnějších krasových útvarů v Turecku a dost možná i v celé Asii.

 • Krabi

  9:13 do playlistu

  Krabi
  Máte rádi zimu, anebo už se těšíte na léto? A začínáte už tak trochu přemýšlet, kam se vydáte na dovolenou? Tak teď si rozhodně jako na dovolené budete připadat. I když to bude taková trochu dobrodružnější dovolená. Můžete se totiž těšit na výpravu na opuštěné ostrovy, na potápění, lezení po strmých skalních stěnách, rybaření, anebo na jízdu na mořském kajaku. Míříme do prosluněného Thajska, až na samotný jih země, do města Krabi a jeho okolí.

 • Les Crayeres

  16:48 do playlistu

  Les Crayeres
  A teď už výlet do francouzského Champagne. Právě tam míří nejen milovníci dobrého vína, jak byste asi čekali, ale i opravdoví gurmáni s těmi nejmlsnějšími jazýčky. Náš spolupracovník Jan Šmíd nás vezme přímo do jedné z nejvyhlášenějších kuchyní vůbec. Je chloubou tohoto regionu. A vy uvidíte, jak se připravují vybrané lahůdky. A jak si rozumí se slavným šampaňským. Restaurace má nového šéfkuchaře, Jan Šmíd mu koukal přímo pod ruce a byl to prý skutečný zážitek. Přesvědčte se sami.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související