iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 1. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

9 hlasů
3864
zhlédnutí

Události, komentáře

Sporná amnestie — Zachráněná vláda? — Transplantační skandál — Malý Alenáš

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sporná amnestie

  1:02 do playlistu

  Sporná amnestie
  Amnestie v praxi – věznice už opustily tři tisíce vězňů. Celkem by se na svobodu mělo dostat zhruba sedm a půl tisíce odsouzených. A kritika částečné amnestie prezidenta Klause mezitím sílí. Po opozici se ozvala i vládní TOP 09, která prý nehodlá nést její případné důsledky. A sociální demokraté chtějí kvůli amnestii hlasovat o nedůvěře vládě. Mají šanci uspět? Hostem bude předseda sněmovního ústavně právního výboru Stanislav Polčák /TOP 09/ a předseda senátorského klubu ODS Jaroslav Kubera.

 • Telegraficky
 • Zachráněná vláda?

  19:33 do playlistu

  Zachráněná vláda?
  Vedení strany LIDEM přijalo výzvu k jednání s ODS a TOP 09 o budoucnosti koaliční vlády. Usnesení o odchodu ministrů z kabinetu k 10. lednu - kvůli odvolání Karolíny Peake z funkce ministryně obrany - ale zatím nezrušilo. Ustojí kabinet další krizi? Téma pro předsedkyni strany a vicepremiérku Karolínu Peake /LIDEM/, předsedu senátorského klubu ODS Jaroslava Kuberu a předsedu sněmovního ústavně právního výboru Stanislava Polčáka /TOP 09/.

 • Transplantační skandál

  33:41 do playlistu

  Transplantační skandál
  Německem otřásá skandál s podvody při transplantacích orgánů. Lékaři univerzitní kliniky v Lipsku posílali na dialýzu pacienty, kteří ji vůbec nepotřebovali. Tím z nich udělali akutní případy a zajistili jim přednostní transplantaci ledviny. Na detaily se přímo do Německa zeptáme zpravodaje České televize Martina Jonáše.

 • Byznys
 • Malý Alenáš

  40:35 do playlistu

  Malý Alenáš
  Knížka spisovatele Ivana Vyskočila – Malý Alenáš – ožívá v interaktivní formě jako komiks pro počítače a tablety. Stojí za ním výtvarník Matyáš Trnka, vnuk zakladatele české animované tvorby Jiřího Trnky. Na projektu pracoval víc než čtyři roky. A bude hostem Událostí, komentářů.

Přehrát vše