iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 1. 2013
11:10 na ČT2

1 2 3 4 5

4 hlasy
1791
zhlédnutí

Chcete mě?

Velcí papoušci jako domácí mazlíčci? — Miniseriál: „Krmíme je správně?“: jak správně krmit miniprasátka — Falešné sbírky na zvířata — Nabídka koček: Azyl Lucky

14 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Velcí papoušci jako domácí mazlíčci?

  0:50 do playlistu

  Velcí papoušci jako domácí mazlíčci?
  Velcí papoušci se stali velmi oblíbenými domácími mazlíčky v českých domácnostech. Bohužel si je často pořizují i lidé, kteří s chovem ptáků nemají žádné předchozí zkušenosti nebo jen zkušenosti velmi malé. Chovat andulku a papouška je však přece jen dost velký rozdíl. Jak pak takové soužití vypadá, je nasnadě. Nikoho asi nepřekvapí, že papoušek, jehož majitel nezvládl dobře výchovu opeřence, se stává buď tyranem celé rodiny (demoluje byt, ničí vše od kytek až po nábytek, dost hlasitě se projevuje v kteroukoliv denní, ale i noční dobu a není ničím neobvyklým, že když není po jeho, štípne zobákem i nejblíže se pohybujícího člověka. A věřte, že takové papouščí štípnutí sakra bolí), nebo se začne poškozovat – vytrhávat si peří a podobně. O tom, jak to může dopadnout, když se do chovu papoušků pouštějí úplní laici, ale také o tom, na co si dát při chovu papoušků pozor a jak moc důležité je, aby člověk, který chce tyto krásné exotické ptáky chovat, věděl, co to obnáší, je tato reportáž.

 • Miniseriál: „Krmíme je správně?“

  6:32 do playlistu

  Miniseriál: „Krmíme je správně?“
  V dalším vydání našeho miniseriálu zjistíme, jak správně krmit miniprasátka.

 • Falešné sbírky na zvířata

  7:45 do playlistu

  Falešné sbírky na zvířata
  Stále přibývá případů falešného výběru peněz na útulky pro zvířata. Sbírky přitom musí být řádně povolené a každý, kdo v ulicích měst vybírá peníze, musí vlastnit průkaz s určitými náležitostmi. V příspěvku se dozvíte, jak poznáte, že se nejedná o podvodníka, který zneužívá důvěřivosti lidí a obohacuje se na úkor zvířat z útulků, ale i praktické rady, jak lze darovat finanční prostředky nebo materiální pomoc a mít jistotu, že se dostanou k těm, komu jsou určeny.

 • Nabídka koček: Azyl Lucky

  9:05 do playlistu

  Nabídka koček: Azyl Lucky
  Azyl Lucky Černiv 30 u Lovosic telefon: 416 591 322, 777 444 373 číslo účtu: 1005659319/0800 www.azyllucky.estranky.cz

 • Soutěž

Přehrát vše

Související