iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 12. 2012
10:55 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
1666
zhlédnutí

Chcete mě?

Vzájemné venčení — Miniseriál: „Krmíme je správně?“: jak správně nakrmit leguána zeleného — Nabídka koček: Chlupáči v nouzi o.s.

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vzájemné venčení

  0:32 do playlistu

  Vzájemné venčení
  Občanské sdružení NADĚJE PRO ZVÍŘATA, o.s. provozuje soukromý Azyl pro opuštěná a týraná zvířata, která by bez pomoci neměla téměř žádnou šanci na přežití. Aby několik maminek na mateřské nebo s malými dětmi ve volném čase a dobrovolně vůbec útulek utáhlo, vymyslely rozvíjení spolupráce s organizacemi, které se zabývají pomocí lidem s tělesným či duševním postižením, a jejich svěřencům umožňují zapojení do života prostřednictvím venčení zvířat ze svého útulku a péče o ně. Jedná se o handicapované osoby, které se seznamují s dobrovolníky, pracujícími pro útulek, a zažívají tu aktivity, díky nimž je jejich život bohatší. Bez šikovných zdravých dobrovolníků, kteří tu nezištně pomáhají, by se v útulku rovněž neobešli. Dále pracovníci Naděje pro zvířata spolupracují se Základní školou Dr. Edvarda Beneše v Čakovicích, jejímž žákům formou přednášek předávají informace z oblasti péče o zvířata, ochrany zvířat, společenské odpovědnosti i dobrovolnictví. A navíc vyvíjejí informační sekci s informacemi pro útulky a veřejnost. A majitelky útulku všechny tyto sféry šikovně propojují.

 • Miniseriál: „Krmíme je správně?“

  7:29 do playlistu

  Miniseriál: „Krmíme je správně?“
  V dalším vydání našeho miniseriálu zjistíme, jak správně nakrmit leguána zeleného.

 • Nabídka koček: Chlupáči v nouzi o.s.

  8:52 do playlistu

  Nabídka koček: Chlupáči v nouzi o.s.
  Chlupáči v nouzi o.s. Občanské sdružení na ochranu zvířat Tmaň Lounín 34 u Berouna telefon: 604 519 377 Číslo účtu: 2149131083/080 www.chlupacivnouzi.cz

 • Soutěž

Přehrát vše

Související