iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 3. 2011
21:50 na ČT2

1 2 3 4 5

23 hlasů
2749
zhlédnutí

Terra musica

Mezinárodní mozartovská soutěž — Primus vesper maximus — Kytarista a zpěvák Honza Ponocný

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mezinárodní mozartovská soutěž

  0:23 do playlistu

  Mezinárodní mozartovská soutěž
  Amadeus je mezinárodní mozartovská soutěž pro mladé klavíristy do 11 let, která vznikla z iniciativy dvou brněnských základních uměleckých škol k 225. výročí koncertování jedenáctiletého Wolfganga Amadea Mozarta v sále brněnské Reduty. Letošní ročník nám poskytl příležitost se ohlédnout za úspěšnými laureáty soutěže, jakými jsou Jakub Sládek, Jan Vojtek nebo Josefína Janková.

 • Primus vesper maximus

  9:04 do playlistu

  Primus vesper maximus
  Primus vesper maximus je prvním představením Tanečního divadla MAXIMVS Brno a jeho hostů. Cílem projektu je seznámit brněnského tanečního fanouška s domácí i zahraniční scénou v rámci tradičního moderního tance. Můžete se těšit na Taneční divadlo Bralen z Bratislavy, Bohemia balet Praha a na Taneční divadlo Honzy Pokusila z Hradce Králové.

 • Kytarista a zpěvák Honza Ponocný

  18:33 do playlistu

  Kytarista a zpěvák Honza Ponocný
  Kytarista a zpěvák Honza Ponocný produkuje při své hudební show nečekané melodie a témbry, které vytváří kombinací kytarového a samplovaného zvuku. Je to hudební show, experiment, alternativa nebo jen hra? Snad od každého něco. V krátkém portrétu budeme svědky jeho schopnosti bezprostřední komunikace s publikem.

Přehrát vše

Související