iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 9. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1793
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Národopisné slavnosti v Těšanech

  1:12 do playlistu

  Národopisné slavnosti v Těšanech
  Neseďte doma a přijeďte na pořádné babské hody! Těšit se můžete na přehlídku národopisných souborů, soutěž dobrovolných hasičských sborů i soutěž kovářů a třeba ukázky lidových řemesel!

 • Krumbenowe 2018

  2:15 do playlistu

  Krumbenowe 2018
  V pivovarské zahradě Eggenberg vyroste o víkendu kupecká osada z pradávných časů. A hlavním tématem této akce s názvem Krumbenowe je jídlo. Čeká vás pravěká cooking show, uvaříte si noky z doby železné nebo si vyzkoušíte, jak si doma vypěstovat potravu jako pračlověk.

 • Jak jsme jezdili na dovolenou

  3:14 do playlistu

  Jak jsme jezdili na dovolenou
  Výstava inspirována dobou nedávno minulou připomíná, jaké vůbec byly možnosti trávení dovolené v 70. letech minulého století. Tak vezměte rodiče i prarodiče a vyrazte na tenhle retropohled do Rakovníka!

 • Masaryk v Říčanech

  6:05 do playlistu

  Masaryk v Říčanech
  Říčany se na nedělní odpoledne pomyslně přenesou do doby první republiky. Příjezd prezidenta Masaryka parním vlakem na říčanské nádraží je naplánován na 13. hod. a historicky laděný program bude pokračovat až do podvečera. Takže dobové oblečení, mávátka a vlaječky s sebou!

 • Svatohorská šalmaj 2018

  7:02 do playlistu

  Svatohorská šalmaj 2018
  Příbramskou svatohorskou šalmaj odstartuje průvod k uvítání arcibiskupa Arnošta z Pardubic a na nádvoří poutního místa se můžete veselit celý den. Kromě hudby, pohádek a šermířských vystoupení na vás čeká třeba škola žonglování, chození na chůdách nebo vyjížďky na koních.

 • Lipno dětem aneb den s IZS

  8:21 do playlistu

  Lipno dětem aneb den s IZS
  Na Lipně se toho v sobotu o práci hasičů dozvíte úplně nejvíc! Ale také o práci policistů, záchranářů nebo zaměstnanců horské služby. U Království lesa a Stezky korunami stromů se koná totiž akce Lipno dětem aneb den s Integrovaným záchranným systémem. A zažijete tu naživo i loupežné přepadení benzínové stanice!

 • Hvězdárna v Úpici

  9:18 do playlistu

  Hvězdárna v Úpici
  Ve hvězdárně v Úpici můžete oblohu, a nejen tu noční, pozorovat každý den. Nachází se, jak bývá u hvězdáren zvykem, na kopci. A tenhle je zvaný "U Lipek" Hvězdárna v Úpici je v některých směrech zcela unikátní…

 • Cyklosvětluška v Ostravě

  11:53 do playlistu

  Cyklosvětluška v Ostravě
  Pokud se chcete pobavit, zasportovat si a ještě přispět na dobrou věc, vyrazte na náměstí SNP v Ostravě-Zábřehu na Cyklosvětlušku. Je to kouzelná večerní projížďka na kole a v cíli můžete vyhrát jízdní kolo a užít si ohňovou show.

 • Rodinný festival Mezilesy

  12:54 do playlistu

  Rodinný festival Mezilesy
  Festiválek Mezilesy má naprosto pohádkový program. Přijedou sem legendy českého loutkářství, divadelní soubory, bude tu i super koncert a čekají na vás také různé dílničky nebo se můžete projet na mule.

 • VyšeHrátky

  13:46 do playlistu

  VyšeHrátky
  Bojovka s názvem Vítejte v Československu je vrcholem bohatého programu akce Vyšehrátky. Kromě divadel, letního kina a dalších lákavých kulturních zážitků se můžete vyřádit v herně nebo v originálních vyšehrátkovských dílničkách.

 • Městské muzeum Rtyně v Podkrkonoší

  14:37 do playlistu

  Městské muzeum Rtyně v Podkrkonoší
  Navšivte útulné muzeum ve Rtyni v Podkrkonoší a jeho tři stálé expozice - etnografickou, která dokumentuje historii města, expozici selského povstání a nakonec ojedinělou expozici 400 let dolování uhlí. Rtyňská muzejní tradice se zrodila už roku 1936.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související