iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 1. 2017
21:05 na ČT2

1 2 3 4 5

8 hlasů
33235
zhlédnutí

Hlas Ameriky

Nahlédněme do prostor slavné rádiové stanice, odkud vysílali během druhé světové války i pánové Voskovec s Werichem. Naše průvodkyně pořadem tam pracovala v době, kdy se dalo právě prostřednictvím rádiových vln z Ameriky nahlédnout za železnou oponu.

51 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Tonda Skopal 17.12.2020 23:43 (!) reagovat 0 + - 0

Pohostinství neboli pivo za 50kč.

Stínový prezident ČR ... Dotaz na vládu a parlament ČR -- řešení pro pohostinství ...Příjmat obědnávky ve foaje,až bude oběd připraven pak čísník uvede hosta do restaurace, kde sebude sedět pom jednom u stolu ,otec matka děti společně .Na každý oběd i s pitím půl hodiny. Kdo nedopije nesní za 30min jeho chyba. Vařit se budou jen hotová jídla .poodchodu se desinf. utře vše Dochuciovat bude jen šíčník v roučce . na podruhé -- Cenzoři zase řádí ..Stát musí řešit i jiné podnikatele a dělá to dobře.Jsme na premiéra hrdi .

tonda skopal 16.10.2020 9:59 (!) reagovat 0 + - 0

Divadelní a hudební produkce do televizních programů

Stínový prezident ČR ....Diskuze výzva do parlamentu a min kultůry ČR.-------- --Přesunutí divadelních představení a koncertů i vážné hudby do přímých hlavních vysílání koncesních televizních vlastníků .Dát možnost zaslat za výkon k jednotlivým vystoupením na konto dar za vystoupení .Pokud bude živě možnost vystoupení odehrát .

tonda skopal 15.10.2020 9:34 (!) reagovat 0 + - 0

Opozice si plete pandemii s politikou .

Stínový prezident ČR ...... Když lidé slyší, jak se opoziční političky a politici vyjadřují svými rebelovskými rejpáním do nařízení vlády , min. zdravotnictví a spochybnují trestuhodně jejich nařízení , tak se nemůžem divit že , lidé švejkují a neberou nařízení vážně .!!

tonda skopal 15.9.2020 8:12 (!) reagovat 0 + - 0

Česko bylo čisté od nákazy koronavirem

Stínový prezident ČR .----Dotaz na parlament Česka a vládní opzici .....Proč nezakážete okamžitě výjezdy do zahraničí a chlastačky v barech .Když posloucháme názory opopzice a osočování, že za to může vláda. tak si děláme zdravý ůsudek ,že tahle opozice nemá místo v parlamentu .Voliči to vnímají , není nálada poslouchat negramotné názory . Můžou se třeba vyřádit na Čině a Vuchanu .

tonda skopal 14.9.2020 23:28 (!) reagovat 0 + - 0

Má česko ještě svobodu slova a názoru ? Otázka na p. Hamáčka

Stínový prezident Ćeska. ---- se ptá cenzoru, .kteří nenávidí všechny, co mají svůj názor na události a věci veřejné a vyhazují a mažou diskuzi která neuráží ,není sprostá, ale jde k věci problému. Za chvílí nám nařídi podle jejich uvážení ,kdy budeme chodit na VC. Asi to je tak, že chtějí být důležití, že něco dělají .Proč smazali příspěvek o tom, že v době karantény , přijeli a prošli diplomaté z Ruska s ricinem do Česka.

tonda skopal 28.5.2020 7:56 (!) reagovat 1 + - 0

Hospodaření krajů ...

Stínový prezident ČR . --Výzva vládě a parlamentu .------ Proč se vzrušujete ,že kraje dostanou méně do svého rozpočtu ...Nedávno bylo v parlamentu řečeno,,, že kraje nevyčerpaly peníze od státu za minulá léta .Obce a jiné požadavky,tak mohou ze svých ůspor zafinancovat

15.5.2020 9:45 (!) reagovat 0 + - 0

Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

tonda skopal 5.5.2020 10:21 (!) reagovat 0 + - 0

Pragocentrismus

Stínový prezident ČR.. Jedna kontrolní otázka pro vládu a parlament ČR .----------Proč Praha bez povolení vlády a parlamentu odstranila sochu Koněva, jako symbol poražení fašismu .--Koněvova socha patřila celému Československu . Voliči na Moravě jsou šokováni a již nebudou volit strany ODS a Piráti .--Morava si sochu Koněva ráda postaví do Brna,, vedle památníku osvobození od fašismu.---Praha sklamala, má jen amerického generála, někde u Plzně který do Prahy nemohl, na příkaz Stalina a odsával Němce ... Pražané neznají Ćeskou historii našeho naroda ČR,.

tonda skopal 9.4.2020 10:58 (!) reagovat 0 + - 0

Obnova nouzového vyučování pro nižší stupně škol

Stínový prezident ČR .... Dotaz na Vládu p. Babiše a parlament ČR . .... V každé obci je postavená obecní škola . Je to velký školský potenciál, který se zrušil a soustředil do měst,proto že neměli uředně stanovený počet žáků ..,,,Když se učitelé rozdělí do vesnic, tak mohou na směny vyučovat .Základní předměty vysvětlit, dát testy a poslat domů .Tohle opakovat opakovaně v týdnu po pár žácích . Na vesnicích není potřeba čekat na dopravu .

tondaskopal 30.3.2020 10:50 (!) reagovat 0 + - 0

Pečívo v marketech

Stínový prezident ČR.....Dotaz na Vládu a parl. ČR ...Proč není u pečiva,,, osoba v rukavicích""vydávající rohlíky,chleba a jiné.---I nakažené rukavice donesené z domu mohou ublížit .Pečivo je volně stále v koších ...

první ‹ předchozí 1 2 poslední

Související