iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 5. 2021
15:40 na ČT :D

1 2 3 4 5

4 hlasy
1295
zhlédnutí

Wifina

Zábavný magazín pro děti o tom, co je zajímá!

další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Technika: Jupiter

  2 do playlistu

  Technika: Jupiter
  Jupiter existuje pravděpodobně už 4,5 miliardy let. A protože je na obloze viditelný i pouhým okem, znali ho lidé už ve starověku. Je to 5. a zároveň největší planeta naší Sluneční soustavy. Kolem své osy se otočí jen za necelých 10 hodin. Kolem Slunce ale oběhne jen jednou za 12 let.

 • Společnost: Divadlo Semafor

  3 do playlistu

  Společnost: Divadlo Semafor
  Divadlo Semafor bylo založeno v roce 1959 a během chvilky se stalo obrovským hudebním i divadelním fenoménem. U jeho zrodu tehdy stála slavná autorská dvojice Jiří Suchý a Jiří Šlitr, která pro něj složila desítky slavných hitů.

 • Příroda: Papoušci

  4 do playlistu

  Příroda: Papoušci
  Papoušek je pestrobarevný hlučný pták, jehož domovem jsou převážně tropické oblasti světa, jako Austrálie nebo Jižní a Střední Amerika. Existuje jich 322 druhů a některé mají v genech vysokou inteligenci a dlouhověkost. Podle vědců tu létali už před 45 miliony lety.

 • Lifestyle: Kurz vaření pro děti

  5 do playlistu

  Lifestyle: Kurz vaření pro děti
  Vaření nemusí být jen pro dospělé. Existuje spousta kurzů, které jsou určené pro děti. A zapojit se můžou nejen osobně, ale i online. Malí kuchtíci můžou vyzkoušet českou kuchyni, stejně jako italskou, francouzskou nebo třeba asijskou. Stačí si jen vybrat.

 • Volný čas: Fotografování

  6 do playlistu

  Volný čas: Fotografování
  První fotografii má na svědomí Joseph Niépce. Zhotovil ji v roce 1826 na vyleštěnou cínovou desku pokrytou petrolejem a asfaltem. Fotografové pak s sebou dlouhá léta nosili těžké skleněné desky a chemikálie. Až do doby, kdy George Eastman přišel v roce 1884 s fotografickým filmem.

 • Hudba: Justin Timberlake

  7 do playlistu

  Hudba: Justin Timberlake
  Justin Timberlake je americký zpěvák, muzikant a hudební skladatel. Už jako dítě se objevil v televizních talentových soutěžích, kde předvedl svůj pěvecký a tanečný um. Začínal ve světoznámé chlapecké skupině NSYNC. Od roku 2002 je ale na sólové dráze.

 • Závěr

Přehrát vše

Související