iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 5. 2013
17:29 na ČT24

1 2 3 4 5

0 hlasů
764
zhlédnutí

Kulturama

Sochař Aleš Veselý — Ostravské dny nové hudby — Pouliční divadlo — Pražský charismatograf — Operní megastar Rolando Villazón

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sochař Aleš Veselý

  1:02 do playlistu

  Sochař Aleš Veselý
  Kulturama navštívila předního českého sochaře Aleše Veselého, jehož díla jsou zastoupena v těch neprestižnějších světových galeriích. Nyní má výstavu možná v jedné z nejmenších galeriích na světě, blízko jeho ateliéru, v malé obci na kraji Prahy.

 • Ostravské dny nové hudby

  7:34 do playlistu

  Ostravské dny nové hudby
  Ostravské dny nové hudby zahájí legenda amerického minimalismu Philip Glass. Přestože slezské svátky hudby patří k vrcholu podobných akcí v Evropě, ministerstvo kultury drasticky snížilo příspěvek na jeho podporu.

 • Pouliční divadlo

  11:53 do playlistu

  Pouliční divadlo
  S blížícím se létem se blíží i několik festivalů pouličního divadla, například Za dveřmi nebo Živá ulice v Plzni. Jak je na tom pouliční divadlo v Česku a na co se mohou návštěvníci těšit, jsme si povídali s organizátorem festivalu s Jakubem Vedralem.

 • Pražský charismatograf

  15:40 do playlistu

  Pražský charismatograf
  Knihou týdne je Pražský charismatograf, který mapuje genius loci středoevropské metropole básněmi Miroslava Klímy a fotografiemi Martina Poše.

 • Operní megastar Rolando Villazón

  18:16 do playlistu

  Operní megastar Rolando Villazón
  Do Prahy přijela operní megahvězda Rolando Villazón. Nabízíme rozhovor nejen o jeho fenomenální kariéře, ale i o tom, jakou píli a sebeobětování operní život vyžaduje.

Přehrát vše