iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 4. 2011
12:30 na ČT1

1 2 3 4 5

24 hlasů
10457
zhlédnutí

Auto Moto Styl

Test Saabu 9–5 — Minitest Hyundai ix20 — Jeep Wrangler

23 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Test - Saab 9-5

  2:27 do playlistu

  Test - Saab 9-5
  Saab prodělal klinickou smrt. Už to vypadalo, že se jej nepodaří zachránit, ale přispěchal Spyker a švédskou automobilku vytáhl ze spárů pekla na poslední chvíli. V té době se chystal příchod další generace modelu 9-5 a to byl nejspíš hlavní důvod záchrany. Co kdyby byla nová devětpětka úspěšná a zachránila značku před zapomenutím? Od té doby už uplynulo pár měsíců a nová 9-5 se prohání po silnicích s plnou parádou. Doslova, protože vypadá opravdu impozantně a nelze ji na ulici přehlédnout. Petrovi se do rukou dostala nejdražší a nejsilnější verze. Bohužel pro Saab ale Petr není zrovna slepým fanouškem téhle značky, ačkoliv jí fandil, aby nezanikla. Dokáže nový Saab splnit jeho náročné požadavky? Uvidíte v Testu. A kdyby vás přecejen zajímal názor fanouška Saabu na nový 9-5, dozvíte se jej ve Spojovácích!

 • Minitest - Hyundai ix20

  11:23 do playlistu

  Minitest - Hyundai ix20
  Jedním z nejdůležitějších průmyslů u nás je ten automobilový. Nejznámější značkou je samozřejmě Škoda, ale najdeme tu také pár korejských výrobců, kteří dali práci stovkám až tisícům lidí. Česká pracovní síla zaujala kromě Kie také Hyundai a tak u nás zavedla výrobu novinky ix20. Malé MPV je mladším sourozencem Kie Venga. Podle nás je ale mnohem líbivější. Zároveň je laděná více komfortně a to by se mohlo nejen českým zákazníkům líbit. Jaké šance má Hyundai ix20 budeme zkoumat v Minitestu.

 • Test - Jeep Wrangler

  15:54 do playlistu

  Test - Jeep Wrangler
  Existují auta, která mají špatné jízdní vlastnosti, jsou pro spoustu lidí nepřípustná z hlediska designu a navíc vypadají už desítky let vpodstatě stejně. Pro určitou skupinu zákazníků jsou však tohle všechno nejdůležitější vlastnosti. Jízdu na silnici bohatě nahradí schopnosti v terénu a nezměněný design je v této kategorii vyloženě žádaný. Jeep Wrangler je naprosto ideální příklad. Design jako z dob vietnamské války, zároveň se zachováním skvělých terénních schopností, prostoru uvnitř a maximální odolnosti v terénu. Neumíme otestovat, jak by obstál ve válce, ale vše ostatní se dozvíte v našem Testu.

 • Soutěž

Přehrát vše