Auto Moto styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 9. díl

Další díl Automotostylu je za dveřmi. Uvidíte hned dva Japonce, kteří se pokusí ohrozit lídry své kategorie a k tomu Petrův splněný dětský sen.

Datum: 7.5.2011
Čas: 12:30
Místo: ČT1
Uvádějí: Petr, Tomáš&Tomáš
Host: překvapení

První Japonec se do Evropy dostal trochu oklikou. Infiniti, luxusní alternativa Nissanu, sbíralo dlouholeté zkušenosti za velkou louží. Teprve nedávno si japonští inženýři řekli, že také starý kontinent je na jejich modely konečně připraven a tak se i v České republice začaly objevovat vozy této značky. Testovacím modelem bylo “Géčko”, pak přišly na řadu oblíbená SUVčka. Zatím posledním a zároveň nejdůležitějším modelem je řada M. Konkurenci hledejte v BMW řady 5, Audi A6 nebo Mercedes třídy E. Má se tato pověstná trojka čeho obávat? Budeme zjišovat v Testu.

Na vesnici je docela běžné, že vůbec první řidičská zkušenost je za volantem traktoru. Zemědělství je tam hlavní obživou většiny venkovanů a tak nějaký ten zemědělský stroj potkáte dost často. Malým klukům se odjakživa tyto stroje líbily a tak pokud zrovna nečutali do kulatého nesmyslu na hřišti nebo nelezli někde po stromech, našli jste je právě někde u pole čekajíc na svou jízdu. Řidiči nejspíš s doměnkou, že na poli nemůžou nic pokazit, nechali ty vyspělejší dokonce řídit. Jenže Petr se k takové příležitosti nikdy nedostal. Až teď, na oslavě výročí značky Zetor. Jak mu to šlo se dozvíte v rubrice Info.

Suzuki Kizashi ušlo před uvedením na světové trhy dlouhou cestu. První vlastní sedan střední třídy japonského výrobce by měl být přelomový. Exotický design, relativně příznivá cena, určitá vyjímečnost. To jsou atributy, kterými láká nové zákazníky. Snaží se je přetáhnout konkurenci v podobě Opelu Insignia, ale také BMW řady 3 nebo Audi A4. Vedle Octavie by podle nás mělo Kizashi tedy mnohem větší šanci, jen nemít v nabídce jediný motor a ještě s dosti omezeným výběrem výbavy. Japonci jsou holt v tomto hodně svébytní. Z pohledu českého zákazníka budeme Kizashi hodnotit v posledním testu.

Nezapomeňte, že soutěžíme o hodnotné ceny!!! Těšte na motorový olej Mogul v hodnotě 5000 kč, CD kolekci muziky do auta od rádia Frekvence 1 a také na dárkový balíček obsahující poukaz na polygon u Příbrami a tričko Automotostylu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 9. dílu:
Test - Infiniti M30d
Info - Zetor Tractor Show
Test - Suzuki Kizashi

Soutěž ze dne 7.5.2011

Správná odpověď
na otázku z 7.5.
je: B


Z jakého konceptu vychází námi testované Infinity M?

A/Polaris
B/Essence
C/Breese
D/Wind

Výherce:
Milan Koloros
Malšice

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 20. května 2011.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč, kolekci CD s muzikou do auta od rádia Frekvence 1 a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko Automotostylu v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady