Auto Moto styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 10. díl

V dnešním dílu uvidíte závod Tomášů centrem Prahy, dozvíte se kam zajet se svým sporákem na čištění a uvidíte hned dva zástupce střední třídy, kteří mají skvělé zbraně k tomu, aby uspěli v krutém boji o zákazníka.

Datum: 21.5.2011
Čas: 12:30
Kanál: ČT1
Uvádějí: Petr, Tomáš&Tomáš
Téma dílu: Závod moderátorů

Málokteré auto se může pyšnit takovou tradicí, množstvím zákazníků a žádaností, jako Volkswagen Passat. Každý ho zná, každý má na něj svůj názor a to i když v něm třeba ani nejel. Passat je u nás druhým nejprodávanějším autem ve své třídě. Tím spíš všichni s očekáváním sledovali příchod nového modelu. A tím více byla většina zklamána z toho, že se na první pohled vlastně moc nezměnilo. Mnozí dokonce označovali další generaci Passatu za facelift. Chtělo by se říct, že nejsou daleko od pravdy, ale to bychom byli k Passatu nespravedliví. Je nový, lepší a opět bude patřit k lídrům svého segmentu. Více se dozvíte v našem Testu.

Máte-li doma nějaký ten supersport, určitě jste už řešili otázku, jak o něj správně pečovat. V dnešním dílu vám ukážeme, že i o auto se může pečovat s láskou jako o ženu. Pro ty z vás, kteří máte jen obyčejné auto - nezoufejte, stejnou péči může dostat i vᚠmiláček. A pokud si vyberete kvalitní firmu na ruční mytí, možná tam narazíte třeba na Bugatti Veyron. Tak jako my.

Doménou francouzského Peugeotu byly až doteď malé vozy, kupé-kabriolety, potažmo užitkové a MPV modely. Střední třída, konkrétně kategorie sedanů, jako by pro něj byla zapovězena. Tu ovládají německé značky. Jenže časy se mění a tak bylo načase změnit i tuto skutečnost. Alespoň to si řekli inženýři Peugeotu a navrhli novou 508ičku. Je jiná, snaží se odlišit a to i od tradičních znaků Peugeotu. Nutno říct, že to byl skvělý tah. Auto vypadá hodně originálně, s ničím jiným si jej nespletete a to je určitě dobře. Kde byste mohli zapochybovat o francouzském původu je určitě interiér. Ale to už předbíháme. Vše podstatné se dozvíte v Testu.

Nezapomeňte, že soutěžíme o hodnotné ceny!!! Těšte na motorový olej Mogul v hodnotě 5000 kč, CD kolekci muziky do auta od rádia Frekvence 1 a také na dárkový balíček obsahující poukaz na polygon u Příbrami a tričko Automotostylu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 10. dílu:
Test - Volkswagen Passat
Info - Péče o supersporty
Test - Peugeot 508

Soutěž ze dne 21.5.2011

Správná odpověď
na otázku z 21.5.
je: A


Kolik Passatů napočítal Petr v úvodní reportáži?

A/158
B/ 258
C/ 358
D/ 458

Výherce:
Josef Erben
Hořice

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady