Auto Moto styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pořad o automobilech a lidech kolem nich

Automotostyl 8. díl

V dalším dílu vašeho oblíbeného Automotostylu vyzkoušíme maximálku na letišti, zjistíme, zda se máme stydět za českého korejce a nakonec otestujeme terénního borce.

Datum: 23.4.2011
Čas: 12:30
Místo: ČT1
Uvádějí: Petr, Tomáš&Tomáš
Host: TomᚠVartecký

Saab prodělal klinickou smrt. Už to vypadalo, že se jej nepodaří zachránit, ale přispěchal Spyker a švédskou automobilku vytáhl ze spárů pekla na poslední chvíli. V té době se chystal příchod další generace modelu 9-5 a to byl nejspíš hlavní důvod záchrany. Co kdyby byla nová devětpětka úspěšná a zachránila značku před zapomenutím? Od té doby už uplynulo pár měsíců a nová 9-5 se prohání po silnicích s plnou parádou. Doslova, protože vypadá opravdu impozantně a nelze ji na ulici přehlédnout. Petrovi se do rukou dostala nejdražší a nejsilnější verze. Bohužel pro Saab ale Petr není zrovna slepým fanouškem téhle značky, ačkoliv jí fandil, aby nezanikla. Dokáže nový Saab splnit jeho náročné požadavky? Uvidíte v Testu.
A kdyby vás přecejen zajímal názor fanouška Saabu na nový 9-5, dozvíte se jej ve Spojovácích!

Jedním z nejdůležitějších průmyslů u nás je ten automobilový. Nejznámější značkou je samozřejmě Škoda, ale najdeme tu také pár korejských výrobců, kteří dali práci stovkám až tisícům lidí. Česká pracovní síla zaujala kromě Kie také Hyundai a tak u nás zavedla výrobu novinky ix20. Malé MPV je mladším sourozencem Kie Venga. Podle nás je ale mnohem líbivější. Zároveň je laděná více komfortně a to by se mohlo nejen českým zákazníkům líbit. Jaké šance má Hyundai ix20 budeme zkoumat v Minitestu.

Existují auta, která mají špatné jízdní vlastnosti, jsou pro spoustu lidí nepřípustná z hlediska designu a navíc vypadají už desítky let vpodstatě stejně. Pro určitou skupinu zákazníků jsou však tohle všechno nejdůležitější vlastnosti. Jízdu na silnici bohatě nahradí schopnosti v terénu a nezměněný design je v této kategorii vyloženě žádaný. Jeep Wrangler je naprosto ideální příklad. Design jako z dob vietnamské války, zároveň se zachováním skvělých terénních schopností, prostoru uvnitř a maximální odolnosti v terénu. Neumíme otestovat, jak by obstál ve válce, ale vše ostatní se dozvíte v našem Testu.

Nezapomeňte, že soutěžíme o hodnotné ceny!!! Těšte se na motorový olej Mogul v hodnotě 5000 kč, CD kolekci muziky do auta od rádia Frekvence 1 a také na dárkový balíček obsahující poukaz na polygon u Příbrami a tričko Automotostylu. K tomu všemu stačí jediné - sledovat vysílání, správně odpovědět na otázku v něm vyhlášenou a pak už jen čekat, zda se na Vás usměje štěstí.

Obsah 8. dílu:
Test - Saab 9-5
Minitest - Hyundai ix20
Test - Jeep Wrangler

Soutěž ze dne 23.4.2011

Správná odpověď na otázku z 23. 4.
je: A


Kolik nových Fabií si můžete pořídit za cenu Saabu 9-5 Aero
z dnešního testu?

A/9
B/12
C/15
D/18

Výherce:
Jaroslav Tesárek
Suhdol nad Lužnicí

Své odpovědi zasílejte na číslo 906 06 09 ve tvaru AMS mezera A, B, C nebo D a to nejpozději do pátku 6. května 2011.

Soutěžíme o ceny od sponzorů pořadu: špičkové motorové oleje Mogul v hodnotě 5000 kč, kolekci CD s muzikou do auta od rádia Frekvence 1 a dárkový balíček Automotostylu obsahující poukaz na polygon u Příbrami a triko Automotostylu v novém designu.

Správné odpovědi a výherce najdete na www.automotostyl.cz.

Jeep Wrangler

Existují auta, která mají špatné jízdní vlastnosti, jsou pro spoustu lidí nepřípustná z hlediska designu a navíc vypadají už desítky let vpodstatě stejně.

Pro určitou skupinu zákazníků jsou však tohle všechno nejdůležitější vlastnosti. Jízdu na silnici bohatě nahradí schopnosti v terénu a nezměněný design je v této kategorii vyloženě žádaný. Jeep Wrangler je naprosto ideální příkladem. Design jako z dob vietnamské války, zároveň se zachováním skvělých terénních schopností, prostoru uvnitř a maximální odolnosti v terénu. Neumíme otestovat, jak by obstálo ve válce, ale vše ostatní se dozvíte v našem Testu.

Hyundai ix20

Korejský čech přijíždí.

Jedním z nejdůležitějších průmyslů u nás je ten automobilový. Nejznámější značkou je samozřejmě Škoda, ale najdeme tu také pár korejských výrobců, kteří dali práci stovkám až tisícům lidí. Česká pracovní síla zaujala kromě Kie také Hyundai a tak u nás zavedla výrobu novinky ix20. Malé MPV je mladším sourozencem Kie Venga. Podle nás je ale mnohem líbivější. Zároveň je laděná více komfortně a to by se mohlo nejen českým zákazníkům líbit. Jaké šance má Hyundai ix20 budeme zkoumat v Minitestu.

Saab 9-5

Saab prodělal klinickou smrt. Už to vypadalo, že se jej nepodaří zachránit, ale přispěchal Spyker a švédskou automobilku vytáhl ze spárů pekla na poslední chvíli.

V té době se chystal příchod další generace modelu 9-5 a to byl nejspíš hlavní důvod záchrany. Co kdyby byla nová devětpětka úspěšná a zachránila značku před zapomenutím? Od té doby už uplynulo pár měsíců a nová 9-5 se prohání po silnicích s plnou parádou. Doslova, protože vypadá opravdu impozantně a nelze ji na ulici přehlédnout. Petrovi se do rukou dostala nejdražší a nejsilnější verze. Bohužel pro Saab ale Petr není zrovna slepým fanouškem téhle značky, ačkoliv jí fandil, aby nezanikla. Dokáže nový Saab splnit jeho náročné požadavky? Uvidíte v Testu.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dĂĄt mobil?

  SpĂĄrovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakĂĄzanĂŠ a nesmĂ­ …

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • MojmĂ­r 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 23 minut – Rok výroby: 2011 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady