iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 6. 2014
22:50 na ČT art

1 2 3 4 5

13 hlasů
6963
zhlédnutí

Artmix

Nejvýraznější události nadcházející letní sezóny

52 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výstava I am not you

  0:26 do playlistu

  Výstava I am not you
  REPORTÁŽ je zahraniční, Krištof Kintera má velkou samostatnou výstavu ve významném muzeu Tinguely ve švýcarské Basileji, v době konání prestižního veletrhu Art Basel. Výstava I AM NOT YOU není jenom úspěchem jeho samotného, ale ukazuje, že mladé české umění se pomalu etabluje na mezinárodní úrovni.

 • Věra Nováková

  12:01 do playlistu

  Věra Nováková
  Jako výraznou událost léta jsme vybrali výstavu v GASKu s názvem Věra Nováková. PORTRÉT tak zachycuje jednu z nejoriginálnějších malířek dvacátého století. Ve svém díle se celou dobu soustavně věnuje tomu, co sama nazývá bytostnými otázkami: narozením, životem a smrtí jako jádrem lidského bytí.

 • Výstava Cesta

  18:16 do playlistu

  Výstava Cesta
  POZVÁNKA je do Galerie MeetFactory, která přináší rozsáhlou mezinárodní skupinovou výstavu, jež mapuje projekty umělců inspirované motivem cesty. Představí fotografie, filmy, videa, malby, prostorové a zvukové instalace i intermediální projekty, které v mnoha případech experimentují s tradičním rozvržením a hranicemi galerijního prostoru. Návštěvníkům tak nabídne nevšední umělecký zážitek i možnost přemýšlení nad vlastní touhou nezůstávat na jednom místě.

 • Jan Kubíček
 • Artmix Plus

Přehrát vše

Související