iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 4. 2018
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1292
zhlédnutí

Události v regionech (Ostrava)

Komentované regionální zpravodajství.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jednání na ministerstvu o AMO

  0:56 do playlistu

  Jednání na ministerstvu o AMO
  Živě s Tomášem Hünerem, ministrem průmyslu a obchodu.

 • Jednání na ministerstvu o AMO

  6:51 do playlistu

  Jednání na ministerstvu o AMO
  Živě redaktorka Pavla Daňková.

 • Jednání na ministerstvu o AMO

  8:44 do playlistu

  Jednání na ministerstvu o AMO
  Živě Josef Středula, předseda ČMKOS.

 • MF se zajímá o Důl Frenštát

  13:08 do playlistu

  MF se zajímá o Důl Frenštát
  Ministerstvo financí bude zjišťovat u vedení těžební společnosti OKD, jak se firma postaví k otázce černouhelného Dolu Frenštát. O jeho likvidaci totiž usilují okolní samosprávy a spolky. Zástupcům samospráv to na dnešní schůzce na ministerstvu financí slíbil náměstek Ondřej Landa. Důl Frenštát vznikl v Beskydech v 80. letech minulého století, uhlí se v něm ale nikdy netěžilo a je zakonzervovaný.

 • Chřipka letos zabíjela

  13:34 do playlistu

  Chřipka letos zabíjela
  Na následky komplikací způsobených chřipkou zemřelo letos v Česku zatím 225 lidí. Z toho 180 lidí bylo starších 60 let - jednomu pacientovi, který chřipce podlehl, nebylo ještě ani pět let. S vážným průběhem nemoci skončilo v nemocnici 644 lidí.

 • Invalida se pře kvůli pokutě za parkování

  14:14 do playlistu

  Invalida se pře kvůli pokutě za parkování
  Zdravotně postižení řidiči mohou sice v celé republice parkovat na vyhrazených místech zdarma, Ostrava ale rozhodla, že tato místa - patřící obci - zpoplatní. Opatření zavedl magistrát na návrh strážníků. Ti například v tamní části Vítkovice už handicapovaným rozdali několik pokut za to, že nezaplatili parkovné v automatu.

 • Akce Jehla

  16:35 do playlistu

  Akce Jehla
  Přes 450 strážníků z 34 měst a obcí České republiky se dnes zapojilo do celostátní akce s názvem Jehla. S přicházejícím jarem tak chtěli hromadně vyčistit svá okolí od nebezpečného infekčního materiálu po narkomanech. Jen v Ostravě takto městští strážníci v loňském roce našli kolem 3 tisíc kusů použitých jehel a injekčních stříkaček.

 • Bohumín koupí sportoviště

  19:12 do playlistu

  Bohumín koupí sportoviště
  Bohumín koupí Sportcentrum. Včera o tom rozhodli místní zastupitelé. Sportoviště, které ve městě fungovalo 14 let, jeho majitel loni v prosinci zavřel - nevydělávalo mu. Město chce teď činnost obnovit. Proti ceně centra ale protestovala opozice.

 • Balet Don Quijote v NDM

  21:43 do playlistu

  Balet Don Quijote v NDM
  První sólista baletu Národního divadla v Praze, Michal Štípa, se pustil se své první velké choreografie. Představitel klasických tanečních rolí nastudoval se souborem Národního divadla moravskoslezského komicky laděný balet Don Quijote podle románu Miguela Cervantese. Z některých tanečních rolí udělal víc herecké a naopak.

Přehrát vše

Související