středa 28. června 2017 Lubomír

Peschkeová se Srebotnikovou vyhrály třetí turnaj za sebou

Carlsbad (USA) – Česká tenistka Květa Peschkeová vyhrála se svou slovinskou partnerkou Katarinou Srebotnikovou třetí turnaj ve čtyřhře za sebou. Po Eastbourne a Wimbledonu triumfovaly světové deblové jedničky i po přechodu z trávy na tvrdý povrch v kalifornském Carlsbadu. Ve finále dvouhry se utkají Ruska Věra Zvonarevová s Polkou Agnieszkou Radwaňskou.

Katarina Srebotniková a Květoslava Peschkeová

Šestatřicetiletá Peschkeová s o šest let mladší Srebotnikovou získaly v dnešním finále proti americké dvojici Raquel Kopsová-Jonesová, Abigail Spearsová prvních osm gamů a zápas vyhrály celkovým skóre 6:0 a 6:2.

Připsaly si tak už čtrnáctý vítězný duel v řadě. Peschkeová načala třetí desítku svých deblových titulů na okruhu WTA.