ČT1 — Česká televize

Vyprávěj

Vyprávěj

Prozradí se Karlův románek? Bude Renáta konečně šťastná? Oblíbený seriál o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Hrají: R. Vojtek, A. Kerestešová, V. Freimanová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, Z. Kajnarová, J. Nosek, H. Vagnerová, K. Dobrý, L. Zahradnická, M. Zounar, J. Polášek, D. Kraus a další. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. Režie B. Arichtev

Dnes na programu ČT1

Maskovaná milenka 09:50 – Pro pamětníky... Gustav Nezval – 110 let
Maskovaná milenka
Sama doma Video 12:30 – SAMA DOMA
Sama doma
Šance 14:40 – Šance
Cestománie 16:40 – Cestománie
AZ-kvíz 17:15 – AZ-kvíz
Černé ovce 17:40 – Černé ovce
Kde domov můj? 18:25 – Kde domov můj?

Novinky

 • Trapný padesátky
  24. 8. — Nový seriál: Trapný padesátky

  Nový komediální seriál o třech ženách, které se rozhodly, že to ani v padesáti nezabalí. Zaběhl se vám manžel? Zaběhněte se také!

 • Nové případy soudce Adama Klose
  24. 8. — Nepřehlédněte: Nové případy soudce Adama Klose

  První kauza trestního soudce Adama Klose bude o lásce – o takové, která zabíjí… Premiéra další řady seriálu ze soudního prostředí.

 • GEN: Václav Větvička
  20. 8. — Video: GEN: Václav Větvička

  Legendární český botanik sám sebe přirovnává k vykotlanému stromu, ale přesto z něj čiší nesmírná chuť a zaujetí pro milovaný obor.

Další

Připravujeme

 • Inspektor Max
  Inspektor Max

  Nový třináctidílný kriminální seriál s Jurajem Kukurou v roli svérázného inspektora Zoltána Maxe. Jeho nezkušeného parťáka Filipa si zahraje Robert Hájek.

 • Dabing street
  Dabing street

  Komediální seriál Petra Zelenky bude vyprávět příběh dabingového studia Zero, který po smrti majitele zdědí jeho manželka Eva. Studiu se ale nedaří, má dluhy a další problémy.

 • Marie Terezie
  Marie Terezie

  Láska versus politika. Dvoudílná historická minisérie o jedné z nejvýznamnějších žen v dějinách Evropy vzniká v koprodukci čtyř evropských veřejnoprávních televizí.

Další

Načítám...