středa 28. června 2017 Lubomír

Berdych prochází hladce turnajem v Čennaí

Čennaí (Indie) - Český tenista Tomáš Berdych zvládl v indickém Čennaí i druhý duel a postoupil do čtvrtfinále. Nejvýše nasazený hráč turnaje dnes porazil ve druhém kole Chorvata Iva Dodiga 6:2 a 6:4 za necelou hodinu a půl hry. V boji o semifinále čeká šestého hráče světa Berdycha vítěz zápasu mezi Američanem Robertem Kendrickem a Slovincem Blažem Kavčičem.

Tomáš Berdych se raduje z výhry

V prvním setu Berdych soupeře jasně přehrál a diktoval tempo utkání. Sice jednou ztratil servis, ale ten soupeřův získal třikrát. Dodig se občas snažil rozhodit Berdycha výpady k síti a český hráč se dvakrát blýskl bekhendovým lobem. Ve vyrovnaném druhém setu stačil Berdychovi k výhře jeden brejk.