úterý 21. listopadu 2017 Albert

Házenkáři Jičína otočili zápas s Duklou a vedou o čtyři body

aktualizováno 28. 4. 2013 12:21

Jičín - Házenkáři Jičína porazili pražskou Duklu 28:25 a po čtvrtém kole nadstavbové části extraligy vedou tabulku skupiny o titul s čtyřbodovým náskokem před Hranicemi. Dukla zůstala pátá. Jičínský vítěz základní části tak udělal další krok za první medailí v historii klubu.

Házená
Házená

Pražané přitom v hale lídra soutěže dlouho vedli. Poločas vyhráli o dva góly, po dalších deseti minutách měli náskok 19:16. Pak ale Jičín zvýšil obrátky a ve zbytku zápasu už soupeři dovolil skórovat jen šestkrát, zatímco sám nastřílel dvanáct branek.

Jičín - Dukla Praha 28:25 (11:13)

Nejvíce branek: T. Babák 8/3, Kraus 7, Zeman 6 - Kotrč a Polášek po 5, Krupa 3/3. Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 4/3 - 4/3. Vyloučení: 4:6. Diváci: 840.