MS hráčů do 18 let 2024 Finsko

Obhájci titulu ze Zubří nestačili na Lovosice

Lovosice – Obhájcům titulu ze Zubří tragicky nevyšla podzimní část sezony, v tomto kalendářním roce ale už opět patří mezi nejlepší celky soutěže a sbírají jedno vítězství za druhým. Na palubovce třetích Lovosic chtělo Zubří dobrou formu potvrdit, na domácí ale nestačilo. Lovosice zvítězily 27:25 a na první Jičín už ztrácejí jen čtyři body.

Lovosicím vyšel závěr první půle, šňůrou čtyř branek stanovili domácí hráči poločasový stav 14:10. Zubří se po změně stran dotáhlo na rozdíl gólu, ale další šance mu lovosický brankář Adamík zmařil.

Pražská Dukla remizovala s Plzní 23:23, třebaže v poločase vedla o pět branek. Hned po přestávce ale domácí o slibný náskok přišli a nakonec museli sami zachraňovat nerozhodný výsledek.

Lovosice - Zubří 27:25 (14:10)

Nejvíce branek: Jonáš 9/3, Motl a Sýkora po 4 - Václav 6, Hanták 5, Bechný 5/2. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 5/3 - 4/3. Vyloučení: 5:5. Diváci: 650.