FC Viktoria Plzeň - FC Zlín

Warriors se vezou na vítězné vlně, o výhře rozhodli v poslední sekundě

New York - Basketbalisté Golden State vyhráli v NBA osmý zápas za sebou, Warriors zvítězili 101:100 v Atlantě, i když v závěrečné čtvrtině ještě prohrávali o 15 bodů. Rozhodující tříbodový koš vstřelil v poslední sekundě Andre Iguodala.

Washington - Toronto
zdroj: ČTK/AP

Na poslední akci měli hosté necelé tři vteřiny. Iguodalu při ní neubránil makedonský pivot Pero Antič, se 16 body nejlepší střelec Hawks. "Ano, vylepšil jsem si osobní rekord, ale na konci jsem udělal chybu a prohráli jsme. Cítím se strašně," řekl Antič. VIDEO

Washington doma podlehl Torontu 88:101. Jan Veselý odehrál v poraženém týmu devět minut a dal čtyři body. Rozhodla třetí čtvrtina, kterou hostující Raptors vyhráli o 20 bodů. VIDEO

Los Angeles Clippers zvítězili v Dallasu 119:112, ale přišli o rozehrávače Chrise Paula. Ten si ve třetí čtvrtině po faulu Monty Ellise vykloubil rameno a bude týmu chybět minimálně tři týdny. VIDEO

Výsledky NBA

Washington - Toronto 88:101 (za domácí Veselý 4 body), Atlanta - Golden State 100:101, Boston - New Orleans 92:95, Dallas - LA Clippers 112:119, Denver - Memphis 111:108, Houston - New York 102:100, LA Lakers - Utah 110:99.