V dramatickém duelu v Minnesotě nastřílel Parker 55 bodů

New York - Až druhé prodloužení muselo rozhodnout dramatickou bitvu Minnesoty a San Antonia v nočním zápase zámořské NBA. Zkušený hostující celek nakonec slavil výhru 129:125 a skvělým výkonem k němu přispěl Francouz Tony Parker. Rozehrávač San Antonia nasázel domácím celkem 55 bodů, což je jeho maximem v NBA, navíc přidal deset asistencí.

Basketbal - NBA
zdroj: AP

V duelu dosud neporažených týmů Východní konference uspěl Detroit na palubovce Toronta 100:93. Nová posila Pistons z Denveru Allen Iverson se na hřišti ještě neobjevila, hosté se ale mohli spolehnout na střelecké umění Tayshauna Prince. Ten dal pouze ve druhé čtvrtině 16 bodů a celkem se stal se 27 body nejlepším střelcem zápasu.

Výsledky:

Indiana - Phoenix 103:113, Toronto - Detroit 93:100, Miami - Philadelphia 106:83, New York - Charlotte 101:98, Cleveland - Chicago 107:93, Milwaukee - Washington 112:104 po prodl., LA Lakers - LA Clippers 106:88, New Orleans - Atlanta 79:87, Oklahoma City - Boston 83:96, Utah - Portland 103:96, Sacramento - Memphis 100:95, Golden State - Denver 111:101, Minnesota - San Antonio 125:129 po 2. prodl.