Svět motorů

Češi si na ME v malém fotbale poradili s Belgií

Vršar - Čeští reprezentanti v malé kopané nastoupili v chorvatském Vršaru ke svému druhému utkání na mistrovství Evropy. Po včerejší úvodní výhře nad Španělskem 2:1 tentokrát jasně přehráli Belgii 5:2.

Porada české reprezentace v malém fotbale
zdroj: malyfotbal.cz

Češi si snad ani nemohli přát lepší začátek. Po dvou trefách Paděry a jednom přesném zásahu Švihálka vedli už po osmi minutách 3:0. A to několik dalších vyložených šancí neproměnili. Belgičané ale ještě v první půli zabrali a snížili na rozdíl jediného gólu.

Český tým navíc i po přestávce trápilo neproměňování šancí. Střeleckou smůlu ale nakonec v posledních pěti minutách dvakrát protrhl Ondřej Paděra, který se tak čtyřmi góly zasloužil o to, že Češi porazili Belgii 5:2 a s přehledem potvrdili roli favorita.