Litvínov se dál trápí, prohrál s Českými Budějovicemi 1:3

Praha -  Ve 43. kole hokejové extraligy prohráli hokejisté Litvínova s Českými Budějovicemi 1:3, přestože do třetí třetiny duelu vstupovali s jednobrankovým náskokem. Hokejisté Liberce porazili Třinec 7:5 a s ohledem na postavení obou týmů v tabulce si připsali důležité tři body v boji o play off. Případný postup do play off se ale vzdaluje Znojmu, které na domácím ledě prohrálo s Pardubicemi 2:4. Před rekordní návštěvou sezony zařídil útočník Jaroslav Bednář dvěma góly a jednou asistencí hokejistům Slavie výhru nad Spartou 4:3 v prodloužení. V západočeském derby uspěly Karlovy Vary na ledě Plzně 4:2. Hornův hattrick zajistil Kladnu těsnou výhru nad Mladou Boleslaví 4:3. Více informací, reportáže a fotogalerie z jednotlivých zápasů nabízí server hokejzive.cz.