Slovensko - Česko

Plzeň smetla Hradec, další porážku musí skousnout Pardubice

Praha - Sedmačtyřicáté kolo přineslo celou řadu duelů, které končily vysokými výsledky. Plzeň porazila Hradec Králové 6:2, Zlín zase nestačil na Karlovy Vary 3:5 a Kometa na Spartu dokonce 1:5. V repríze loňského finále Třinec porazil Litvínov jasně 3:0. Třetí porážku v řadě si připsaly Pardubice - tentokrát nestačily na Olomouc.

Jakub Lev z Plzně
zdroj: ČTK autor: Němeček Pavel

Mladá Boleslav - Vítkovice 5:3

Vítkovice uspěly na ledě favorizované Boleslavi a odváží si tři body za vítězství 5:3. V utkání v začátku vedly už o dvě branky, avšak soupeř srovnal. Vítkovice tak o svém vítězství rozhodly až v třetí třetině. V tabulce zůstávají jedenácté, Boleslav je šestá.

REPORTÁŽ, SESTŘIH A OHLASY UTKÁNÍ (//sport/hokej/327797-vitkovice-v-boleslavi-vyhraly-pretahovanou-o-tri-body/)

Sestřih a ohlasy utkání Mladá Boleslav - Vítkovice

Pardubice - Olomouc 0:3

Hokejisté Olomouce vyhráli ve 47. kole v Pardubicích 3:0, svým pátým čistým kontem v sezoně se na tom podílel slovenský brankář Branislav Konrád. Dvanácté Dynamo potřetí za sebou nebodovalo a naděje na účast v předkole play-off se mu vzdaluje.

REPORTÁŽ, SESTŘIH A OHLASY UTKÁNÍ (//sport/hokej/327801-olomouc-jasne-vyhrala-v-pardubicich-3-0/)

Sestřih a ohlasy utkání Pardubice - Olomouc

Třinec - Litvínov 3:0

Hokejisté Třince porazili v repríze loňského finále Litvínov 3:0 a pět kol před koncem dlouhodobé části si upevnili postavení v pásmu pro předkolo play-off. Vicemistr zápas rozhodl třemi slepenými trefami v druhé části, během pěti minut skórovali Radoslav Tybor, Jiří Polanský a Zbyněk Irgl.

REPORTÁŽ, SESTŘIH A OHLASY UTKÁNÍ (//sport/hokej/327803-trinec-si-s-jistotou-poradil-s-litvinovem-vyhral-3-0/)

Sestřih a ohlasy utkání Třinec - Litvínov

Zlín - Karlovy Vary 3:5

Hokejisté posledních Karlových Varů vyhráli ve 47. kole na ledě Zlína 5:3 a přiblížili se třináctému Litvínovu na rozdíl tří bodů. Berani podlehli po předešlých třech výhrách za sebou. Dvěma góly se podílel na úspěchu Energie zlínský odchovanec Tomáš Rachůnek.

REPORTÁŽ, SESTŘIH A OHLASY UTKÁNÍ (//sport/hokej/327804-vary-si-odvazi-tri-body-z-ledu-zlina-5-3/)

Sestřih a ohlasy utkání Zlín - Karlovy Vary

Plzeň - Hradec Králové 6:2

Hokejisté Plzně porazili ve 47. kole Hradec Králové 6:2 a vystřídali svého soupeře na třetím místě tabulky. Východočeši sice na západě Čech dvakrát vedli, ale domácí je zlomili ve druhé třetině třemi trefami během necelých sedmi minut.

REPORTÁŽ, SESTŘIH A OHLASY UTKÁNÍ (//sport/hokej/327805-plzen-smetla-hradec-vysoko-6-2/)

Sestřih a ohlasy utkání Plzeň - Hradec Králové

Sparta Praha - Kometa Brno 5:1

Hokejisté Sparty ve 47. kole potvrdili pozici nejúspěšnějšího týmu v domácím prostředí a porazili Kometu Brno 5:1. Pražané tak před více než deseti tisíci diváků přehráli moravského soka potřetí za sebou.

REPORTÁŽ, SESTŘIH A OHLASY UTKÁNÍ (//sport/hokej/327815-sparta-doma-rozstrilela-kometu-5-1/)

Sestřih a ohlasy utkání Sparta Praha - Kometa Brno

Chomutov - Liberec 2:0

Hokejisté Chomutova prohráli ve 47. kole s vedoucím Libercem 0:2 a museli při oslavách 70. výročí klubu strávit porážku. Výhru Bílých Tygrů zařídil dvěma góly útočník Michal Birner.

REPORTÁŽ, SESTŘIH A OHLASY UTKÁNÍ (//sport/hokej/327819-liberec-si-poradil-s-chomutovem-2-0/)