pondělí 26. června 2017 Adriana

Říhův Atlant prohrál první finále s Ufou v prodloužení

Ufa - První finále Kontinentální hokejové ligy vyhrála Ufa, která porazila Atlant 2:1 v prodloužení. O porážce týmu českého trenéra Miloše Říhy rozhodl po necelých dvou minutách nastavení Andrej Kutějkin. Atlantu se vymstilo vyloučení Ivana Něprjajeva pouhé dvě sekundy před koncem řádné hrací doby. Klub z Mytiščí si oslabení přenesl do prodloužení, a i když většinu z Něprjajevova trestu ubránil, v čase 61:43 inkasoval druhý gól.

Kontinentální hokejová liga

Domácí Ufa zahájila zápas lépe a vedla už přesně po minutě hry, kdy se trefil Vitalij Proškin. O vyrovnání se postaral na začátku třetí třetiny po individuální akci kapitán Atlantu Sergej Mozjakin. Boj o Gagarinův pohár pokračuje v neděli opět v Ufě.