Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem

Litvínov otočil ve třetí části zápas se Zlínem

Hráči Litvínova dokázali ve 46. kole hokejové extraligy otočit vývoj zápasu proti Zlínu a po výhře 3:1 se udrželi v kontaktu s týmy bojujícími o desáté místo tabulky. Severočeši vstřelili všechny své branky ve třetí třetině, i ve třetím zápase pod vedení nového hlavního trenéra Vladimír Kýhose tak Benzina bodovala. Hosté šli do vedení v 11. minutě, když Galvas našel osamoceného Lešku a ten zasunul puk mezi betony domácího brankáře. Zlín ta poměrně dlouho vedl, jenže do třetí třetiny vstoupili lépe domácí. Od modré pálil Černošek a Jánský ve 43. minutě dorazil puk do sítě. O tři minuty později Hübl přihrál Kubinčákovi a ten rychlou z mezikruží poslal Benzinu do vedení. Hosté v závěru utkání odvolali brankáře, ale pouze potřetí inkasovali. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Vítkovice se protrápily k vítězství nad Kladnem, které udolaly 2:1 až po samostatných nájezdech. Dres domácích oblékl prvně v sezoně gólman Prusek a moc práce v premiéře neměl. Hrál se spíše urputný a bojovný hokej, ve kterém dlouho tahal za delší konec favorit, ale v 51. minutě Bicek přehodil Pruskův beton a využil přesilovku. Domácí na penalty poslali do branky Šindeláře a to jim přineslo úspěch, protože zmařil všechny tři kladenské nájezdy. Jediným úspěšným střelcem byl Ujčík a přihrál Vítkovicím druhý bod. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hráči Plzně porazili Pardubice 3:2 a po porážce v Litvínově stihli dvakrát za sebou bodovat naplno. Indiáni přitom po úvodní dvacetiminutovce prohrávali už 0:2. Postupně ale otočili skóre, když vítěznou trefu zaznamenal Radek Duda v 57. minutě. Západočeši se tak drží v elitní desítce znamenající postup do play off. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

HC BENZINA Litvínov - PSG Zlín

Hokejisté Karlových Varů porazili Slavii 3:2 po samostatných nájezdech a uspěli tak i ve druhém duelu pod vedením nového hlavního trenéra Václava Baďoučka. O jubilejní desáté výhře Energie v domácím prostředí v sezoně rozhodl kapitán Václav Skuhravý. Pražané prohráli teprve druhé samostatné nájezdy v sezoně. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Dvanácté Sparty po třech porážkách za sebou zabrala a poslední Mladou Boleslav porazila 4:2. Pražané dvakrát prohrávali, ale v 44. minutě jim zajistil tři body Marek Bartánus a 28 vteřin před koncem pojistil výsledek v power play Petr Ton. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hráči Liberce využili zaváhání vedoucího Třince a po výhře nad Kometou Brno 5:2 snížili svůj odstup od Ocelářů na tři body. Tygři uspěli i bez zraněného kapitána a nejproduktivnějšího hráče Petra Nedvěda, dvěma góly se na jejich výhře podílel Tomáš Klimenta. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Českých Budějovic porazili Třinec 4:1 a udrželi se tak na šestém místě tabulky znamenající přímý postup do play off. Velkou zásluhu na výhře nad lídrem soutěže měl brankář Jakub Kovář, který přišel o možné páté čisté konto až 51 sekund před koncem. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy