ŠKODA CUP - Česká Kamenice

Karlovy Vary ovládly západočeské derby, Plzeň porazily 5:2

Karlovy Vary – Hokejisté Karlových Varů porazili ve 14. kole extraligy v západočeském derby Plzeň 5:2 a teprve podruhé v sezoně tak naplno bodovali v domácím prostředí. Dvěma góly se o to zasloužil Matin Zaťovič, výborný výkon podal opět brankář Lukáš Mensator. Plzeň je tak stále jediným týmem, který nevyhrál v nové KV Areně, ve které se Energii příliš nedaří. Sestřih utkání a ohlasy

Poslední Kladno zvítězilo v Mladé Boleslavi 2:0 a na šestý pokus v sezoně získalo první body na ledě soupeře. Čistým kontem přispěl k třetí výhře Vagnerplastu v sezoně Martin Falter, který dostal přednost před Lukášem Cikánkem. Mladoboleslavští sice přivezli dvě výhry z minulých dvou zápasů venku, ale před vlastním publikem prohráli potřetí za sebou. Sestřih utkání a ohlasy

Hráči Zlína vydřeli vítězství nad Libercem 4:3 v prodloužení. Berani sice rychle prohrávali 0:2, ale podařilo se jim vyrovnat a nakonec i vyhrát. Z nastaveného času uběhlo pouze 37 vteřin, když se Leška napřáhl k vítěznému gólu. Sestřih utkání a ohlasy

Hráči Třince podlehli Brnu 0:3 a opustili vedoucí příčku extraligové tabulky. Hosty k vítězství nasměroval dvěma prvními brankami sezony Radek Dlouhý. Lví podíl na výhře měl ale také brankář Jiří Trvaj, který si připsal 37 zásahů a poprvé v ročníku udržel čisté konto. Sestřih utkání a ohlasy

Hráči Českých Budějovic porazili Vítkovice 3:2 v prodloužení a dostali se opět do čela soutěže. O výhře Jihočechů, kteří po dvou třetinách prohrávali 0:2, rozhodl v 65. minutě Milan Gulaš. Sestřih utkání a ohlasy

Sparta porazila doma Pardubice 2:1 po samostatných nájezdech. Pražané počtvrté za sebou získali na svém ledě dva body, již deset kol ale čekají na vítězství za tři body v základní hrací době. Hosté vedli, Radek Smoleňák však v 58. minutě vyrovnal a v nájezdech rozhodl David Výborný. Sestřih utkání a ohlasy