TV program Osobní program  

ST4:3
Stopáž: 42 minut, rok výroby: 2007

 Přidat do Osobního programu

Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 156961

Sláva dvoustovce!

 

Jak jste se asi dovtípili, když jste moderátora Jana Krause v pátek 18. září sledovali, dopředu neznal ani jediného hosta a musel se obejít zcela bez příprav! Překvapení, které mu k jubileu jeho štáb, vedený dramaturgyní Simonou Matáskovou, přichystal, držel do poslední chvíle v naprosté tajnosti. Jan Kraus moderoval celý pořad až podle scénáře, který měl připravený na stole vedle legendární červené pohovky. Nejednu horkou chvilku mu připravil také režisér projektu Vojtěch Nouzák, který ho k velké radosti diváků v divadle Ponec co chvíli „okřikoval“ z reproduktorů v sále. Nutno dodat, že Jan Kraus nakonec prošel touto zkouškou ohněm se ctí a znovu překvapil svou pohotovostí a bezkonkurenční schopností improvizace. Zejména proto po zásluze patří k největším hvězdám České televize. Gratulujeme k výročí a přejeme pořadu Uvolněte se, prosím! minimálních dalších 200 pokračování! Na narozeninovou show vás zveme znovu prostřednictvím exkluzivních fotografií.

Jan Kraus: Sláva dvoustovce!
Se svou troškou do mlýna přispěl i světoznámý režisér Miloš Forman, který si nechává posílat všechny díly Uvolněte se, prosím! na DVD. V předtočeném příspěvku vychvaloval pořad do nebes a radil: „Pokračujte, pane Krausi, hlavně pokračujte!“

Jan Kraus: Sláva dvoustovce!
Jan Kraus si tipuje, kdo by tak mohl být jeho hostem: „Tenhle to asi nebude...“

Jan Kraus: Sláva dvoustovce!
Starší sestru Jana Krause Elišku přivezl štáb USP až z daleké Kolumbie, kde trvale žije. Univerzitní profesorka se svěřila že „dva dny chodila po Praze ,kanálama‘, aby ji náhodou nepotkal někdo známý, a překvapení nebylo prozrazeno“.

Jan Kraus: Sláva dvoustovce!
Kraus: „Sestra Eliška se o mne starala celé dětství a byla velmi přísná, v jedenácti letech mi povolila maximálně dvě cigarety denně...“

Jan Kraus: Sláva dvoustovce!
K výročí pořadu přišla poblahopřát a zazpívat také životní partnerka Jana Krause, herečka Ivana Chýlková. Duet s Davidem Krausem vystřihli opravdu parádně, sál bouřil nadšením!

Jan Kraus: Sláva dvoustovce!
Vyznat se v tom, kolik má Jan Kraus synů a s kým, může s trochou nadsázky dělat problém i jemu samotnému. Opravdu důležité je ale to, že se mají všichni moc rádi, což znovu dokázali během představení.

Jan Kraus: Sláva dvoustovce!
Posledním překvapením večera a jedním z nejnemluvnějších hostů, které kdy měl Jan Kraus v pořadu, byl lev Leo... Když ale nakonec otevřel tlamu, stálo to za to! Ostatně, tak jako celý výroční pořad.

Text: (red), foto: Dagmar Hájková
Převzato z časopisu ČT+

o Janu Krausovi >>

o pořadu >>

ProbuÄŹ DĂ©ÄŤko!