Na plovárně s Ivou Janžurovou

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 9150  
Sdílet
| Poslat odkaz

Rozhovor Marka Ebena s vynikající českou herečkou (2010). Iva Janžurová převezme na 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Cenu prezidenta MFF KV za mimořádný přínos české kinematografii. Režie J. Hojtaš

Když hledáte hosty pro pořad, jako je tenhle, tak musíte být tak trochu lovci. Protože vy si vyhlédnete nějaký vzácný šťavnatý kus, ale ten před vámi prchá, kličkuje, schovává se v mlází a jen tak se nedá. Stejně jako dáma, kterou jsme přivítali tentokrát. Ta takovéhle diskuse moc nevyhledává a my jsme se dlouho marně snažili. Ale počkali jsme si a potkali jsme ji na karlovarském festivalu, kde byla evidentně otřesena po projekci nějakého korejského filmu, měla oslabenou imunitu, zaútočili jsme, a tak jsme mohli přivítat Na plovárně herečku, která se zapsala jak do dějin českého filmu, tak českého divadla, ale hlavně se zapsala do srdcí českých diváků. Paní Iva Janžurová.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Jan Prochazka 22. 6. 2015 20:34

  dabing

  Neslo by dat moznost aby clovek vypnul ten ,dnes jiz zastaraly, a absolutne ne…

 • Miri 18. 6. 2015 00:06

  Děkuji... Opět velmi povedená Plovárna. Idan Reichel je velmi zajímavý člověk. Zaujala mne jeh…

 • Martin - Olomouc 1. 6. 2015 15:54

  Kapacita

  Takovou kapacitu jsme měli v ČR a nedovolili mu výzkum. Taková škoda. Ale jsem rád, že jse…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 22 minut – Rok výroby: 2010 – ST
Žánr: Zábava