Středa

Listopad

22

Cecílie

Dobré ráno

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1  
Sdílet
| Poslat odkaz

Dobré ráno je jen jedno – s Českou televizí

Ranní dávka dobré nálady v podobě zajímavých hostů, informací, muziky i kulturních tipů, to je Dobré ráno, pořad, který vám Česká televize nabízí každý všední den od 5:59 do 8:30 na Dvojce. Týden z Ostravy, týden z Brna.

O pohodové vstávání s Českou televizí se v brněnském vysílání starají moderátoři Soňa Baranová a Ondřej Blaho, z Ostravy střídavě moderují dvojice Tereza Richtrová s Petrem Rajchertem a Veronika Poláčková s Radkem Erbenem.

A jak vypadají jejich dobrá rána?

Ondřej Blaho
Ondřej Blaho

moderátor

Ráno je Dobré, když jsem nádobí umyl a koš vynesl již včera, ve schránce není žádný email, v krabici od müsli ještě něco zbylo, mléko není zkyslé, do oken pere slunce, a hlavně když se probudím ve chvíli, kdy si tělo samo řekne, že už víc spánku není zapotřebí, a ne když vám do toho kecá budík a povinnosti.

Tereza Richtrová
Tereza Richtrová

moderátorka

Nejlepší ráno je takové, které se protáhne až do odpoledne, kde se snídaně plynule stane obědem, může se zůstat v pyžamu a nikam se nespěchá, voní káva a křupou topinky. Nebo taky když se vstane brzy, snídá se jen trochu a musí se toho hodně zajímavého stihnout. A taky mě hodně baví dělat ráno Dobré ostatním, ať už si můžou dovolit zůstat v pyžamu nebo ne.

Petr Rajchert
Petr Rajchert

moderátor

Znám dvě dobrá rána! To první nastává vždycky, když nic nemusím. Vstanu, kdy se mi zachce, k snídani si dám, čaj, džus, topinku s máslem, sýr, vajíčka míchaná i volská oka, sladkou ovesnou kaši s oříšky, řízek od včera, domácí štrúdl, zbytek polévky (ta je taky nejlepší až druhý den po uvaření!), kukuřičné lupínky s mlékem pro zdraví et cetera. A když to všechno ppppoommmaaaalllu sním, tak si ještě navrch dám nějakou dobrou kávu. Pak se zamyslím, co bych ten den chtěl udělat, převleču se do montérek, a než se znovu setmí, své předsevzetí do puntíku splním.
Pak si ale umím užít i dobré Dobré ráno. To je vždycky, když za námi do studia ČT přijede nějaký zajímavý host, který si rád dobře "pokecá" s moderátory, doplní ho odborník na jakoukoli zajímavou problematiku (samozřejmě taky "kecací") a celé to korunuje nějaká zábavná činnost před studiem. A úplně nejlepší ranní chvilka pak nastane, když si jdu po práci na chvilku zaslouženě zdřímnout a cestou mě osloví okolojdoucí paní, která mi s nadšením sdělí, že naše vysílání zase se zájmem sledovala a že jsme zase krásně nastartovali její den! To se prostě uzavře kruh a já kolem poledne (na půl hodiny) usínám spokojen a šťasten, že jsem na světě.

Veronika Poláčková
Veronika Poláčková

moderátorka

Dobré ráno je, když se probouzím z příjemného snu a nejlépe minutu před budíkem, když se mám na co těšit, když je venku hezky a v lednici najdu mléko, když mě někdo rozesměje, když hraje Joe Cocker. Dobré ráno je, když má smysl vstát z postele a jít do světa.

Radek Erben
Radek Erben

moderátor

Moje dobré ráno nesmí zkazit hlučný budík. Každé dobré ráno, které začíná po půl sedmé, rovná se značka ideál. Osm let vstávám pracovně ve 4.15, a ne a ne si na tuto situaci zvyknout.
Každé všední ráno začíná litrem zeleného čaje, jogurtem a müsli. Pokud něco z toho nemám, připadám si nesvůj.
Víkendové dobré ráno? Brzy ráno nasekat dřevo, zatopit v krbu a s dětmi a manželkou, až se probudí, v poklidu snídat a probrat věci, na které přes týden nebyl čas.
V létě si dobré ráno okořeňuji horským kolem. Když všichni spí, sednu na něj a jedu do lesa. Lepší balzám na nervy a start do nového dne neznám.

Stopáž: 150 minut – Rok výroby: 2017 – L  HD
Žánr: Zábava | Vzdělávání
Další díly ve vysílání
X.30
XI.1
4
5
11
12
17
18
19
25
26
Připravujeme

Pro všechny

Ranní káva s herečkou Veronikou Freimanovou.

23. 11. 2017

Chytí za srdce!

A to doslova! Kardiochirurg Jan Pirk nebo zpěvák Janek Ledecký!

24. 11. 2017