Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 122174  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

Březnové mezinárodní soutěžení gastronomického mládí se odehrávalo v Plzni. Vařili a pekli studenti škol z Plzeňského kraje a Regensburgu. Filip zasedl s dalšími odborníky v porotě, Ondřej sehrál roli moderátora. Zadáním pro soutěžící bylo vařit z regionálních potravin. Studenti připravovali pokrmy z farmářského kuřete, pstruha a měkkého tvarohu. Vybrali jsme tři pokrmy, které studenti připravili před kamerou krok za krokem. Žáci druhého ročníku Hotelové školy Plzeň vztyčili laťku hodně vysoko. Za jejich roládu z kuřete se žemlovou nádivkou a kuřecí prsíčka sous vide, glazovanou zeleninu a bramborové škubánky by se nestyděl ani profesionál. Tvarohové knedlíčky ve strouhaném perníku a pražené strouhance s pošírovanou hruškou v červeném víně byly dalším chutným dílem studentů ze Střední školy Horažďovice, stejně jako moderní úprava pstruha v podobě závitků a tataráku od studentů Středního odborného učiliště Domažlice.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.
Diskuse diváků
 • Lucie D. 18. 4. 2015 03:12

  "Vývoj" barmana

  Dobrý den, před časem jsem měla výtku k předvádění se pana barmana. Nevím, zda koncepce scénáře prochází nějako…

 • Milena 11. 4. 2015 16:54

  Barman u Kluků

  Mě se Klučíčkové líbí. Sice poslední dobou jsou "vtipní" více, ale nápad přizvat barmana do pořadu se …

 • mia 10. 4. 2015 20:18

  Francouzský citronový koláč

  Dobrý večer, chtěla bych poradit se sněhovou pokrývkou, kde dělám chybu ..Cukr ušlehám, dám do sáčk…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2015 – P  ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Aprílová IV

sobota 11. 4.

Studentská II

sobota 18. 4.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail:

Fit rodinka