Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 122021  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

Vodní koryta řek, zurčící potoky, klidné hladiny rybníků či starostlivě opečovávané rybí sádky – to vše jsou místa, která skýtají zdroj sladkovodních ryb vhodných pro mnoho kulinářských úprav. Po dlouhé době zařazují Filip s Ondřejem monotematické menu se sladkovodními rybami. Inspirovat vás budou kapřími karbanátky s variací z okurky a křenovou majonézou, pošírovaným závitkem z candáta v silné řeřichové omáčce s vařeným bramborem a petrželí a filátky ze pstruha v oříškové krustě s jemným hráškovým pyré, máslovou omáčkou s estragonem a pstruhovým kaviárem. Vězte, že jeden pokrm je vábnější či chutnější než druhý.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.
Diskuse diváků
 • LociKa 22. 3. 2015 21:07

  drinky a hrášek

  Mně se showman líbí. Je na něm vidět, že ho to baví a tak to má být. Já teda tohle nepiji, ale …

 • J. 21. 3. 2015 10:35

  Už je tady od "Kluků" tolik receptů, že to jeden nestačí vyzkoušet za celý život. Takže je třeba …

 • Honza 20. 3. 2015 17:20

  barman

  Chápu, že barmanovo prznění češtiny angličtinou je v zájmu Říše, ale pokud vás hanba nefack…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2015 – ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Vaříme z červené řepy

sobota 14. 3.

České sladkovodní ryby

sobota 21. 3.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail:

Fit rodinka