Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 121200  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

Po roce Vánoce přicházejí a mnozí z nás si lámou hlavu, co připravit na vánoční tabuli, aby byli všichni spokojeni? Budeme chystat tradiční, v rodině zaběhlá a po léta zavedená jídla nebo si troufneme experimentovat a zařadit sem tam nějakou novou sváteční pochoutku? Ačkoliv Filip s Ondřejem už navařili a napekli mnoho klasických vánočních receptur (všechna najdete na webových stránkách včetně kuchání kapra, pletení vánočky aj.), nelení a stále hledají v archivech rodinných i krajových. Letos nabídnou kapra v aspiku, vánoční šneky a peciválky – výtečnou vánoční sladkost z Hořic, kterou kuchaři připraví s paní Oldřiškou Foffovou.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.
Diskuse diváků
 • Jirina Ticha 18. 12. 2014 08:09

  Pernik

  Nez-li rikat bludy typu ...v Pardubicich vzniknul pernik, je lepsi o miste vzn…

 • Karel Kratky 17. 12. 2014 16:59

  Kureci "stehna"

  Proc pan Slanina hovori o kurecich stehnech, kdyz se zcela evidentne jedna o k…

 • Marie 9. 12. 2014 14:39

  ach, ten advent

  Slovo advent by se nemuselo užívat ve spojitosti s přípravou paštiky, se svařákem a pod…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Hrníčková II

sobota 13. 12.

Štědrovečerní pochoutky

sobota 20. 12.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: