Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 120731  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

Použijeme-li obyčejný hrneček jakožto měrnou jednotku, máme práci v kuchyni o mnoho jednodušší. Nepotřebujeme váhu a odpadá složité dávkování. Stačí počítat hrnky, zamíchat a máme téměř hotovo. A nějaký ten hrnek máme vždy po ruce. Dodržíme-li hrnečkové poměry, recept by měl bezchybně fungovat. Filip s Ondřejem dávají tipy, jak upéct výtečnou hrnečkovou ořechovo-cuketovou bábovku. Cuketu můžete bezpochyby nahradit i právě sezónní dýní. Recept na bublaninu z hrnku se hodí celoročně, vždyť můžeme použít zmrazené ovocné zásoby od rybízu až po švestky. Pomocí hrnků můžeme odměřit suroviny i na poctivou domácí sekanou s kapustovo-kedlubnovým ragú.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.

Kurz grilování v kulinárním studiu

Kluci v akci zavítali do kulinárního studia na Praze 5 k Alexandře Volfové, kde vedli kurz grilování pro výherkyně soutěže. Společně připravovali vepřovou panenku marinovanou v petrželce a česneku.

Diskuse diváků
 • Jarmila Farníková 18. 10. 2014 19:27

  Dobry den, Jsem studentka 3.ročníku Vysoké školy hotelové a v současnosti píšu bakalářsko…

 • Michelle 16. 10. 2014 15:41

  Taky názor...

  Každý jsme jedineční...já osobně tyhle "TV" pořady o vaření nemusím a je jedno, zda vaří Polreich, Babi…

 • elixir 13. 10. 2014 19:24

  Králík a topinambury

  Doporučuji zařadit do králičího jídelníčku topinambury, zvládne celou rostlinu od natě po hlízy. K…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Domácí pečení IV

sobota 11. 10.

Hrníčková I

sobota 18. 10.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: