Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 120628  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

Skvostné tmavě modré někdy až do fialova zbarvené plody švestek lze v kuchyni využít na mnoho způsobů, ať už nasladko či naslano. Patří sem náplně do buchet, koláčů, nákypů, švestková povidla, švestkové omáčky, švestkové chutney – to vše přináší výrazné švestkové chutě, s nimiž se snoubí skvěle například mák, z koření hřebíček, skořice, zázvor. Jak budou se švestkami experimentovat Kluci v akci? Upečou krůtí roládu s ořechovou nádivkou a gratinovanými švestkami s gorgonzolou, palačinkový dort s povidly a meduňkovým tvarohem a tradiční švestkové cihly.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.

Kurz grilování v kulinárním studiu

Kluci v akci zavítali do kulinárního studia na Praze 5 k Alexandře Volfové, kde vedli kurz grilování pro výherkyně soutěže. Společně připravovali vepřovou panenku marinovanou v petrželce a česneku.

Diskuse diváků
 • marie 28. 9. 2014 09:13

  švestkové cihly

  švestkové cihly jsem dělala je to výborné kynuté těsto s tím sádlem, ráda se na tento pořad dívam děkuji…

 • Kurosan 25. 9. 2014 11:06

  Kopnutí do Babici

  Takovéhle frky by si kluci měli odpustit, pokud tedy chtějí působit jako sympaťáci.. Konec…

 • Marta 25. 9. 2014 10:17

  Chlapi, držte se!

  Moc Vás zdravím. Během těch, asi deseti let, co se pořad vysílá, se z kluků stali chlapi :-) Moc…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 25 minut – Rok výroby: 2014 – ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Houbařská II

sobota 20. 9.

Švestková II

sobota 27. 9.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: