Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 120758  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

I letos se Kluci v akci vydávají na cestu za potravinářskými produkty, které získaly ocenění Regionální potravina. Připomeňme si, že se jedná o soutěž, kterou pořádá Ministerstvo zemědělství a v každém ze 13 krajů České republiky se vybírají v různých kategoriích ty nejlepší přihlášené potraviny nebo zemědělské produkty.Tentokrát padla volba na rozsáhlý Středočeský kraj. Středočeši nás pozvou na cvrčovický pšenično-žitný kváskový chléb s pomazánkou z domácího měkkého tvarohu z Bělče a šťavnatou jevanskou šunku. Recept na doslova rozplývající se sladkost nám prozradí studentky Integrované školy v Jesenici u Rakovníka, které s Filipem s Ondřejem upečou listový nugátový řez.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.

Kurz grilování v kulinárním studiu

Kluci v akci zavítali do kulinárního studia na Praze 5 k Alexandře Volfové, kde vedli kurz grilování pro výherkyně soutěže. Společně připravovali vepřovou panenku marinovanou v petrželce a česneku.

Diskuse diváků
 • Andrea 22. 10. 2014 20:21

  pozdrav

  Naozaj nemusím kuchárske programy, ale Vašu reláciu mám veľmi rada. Nech sa Vám darí i naďal…

 • Jarmila Farníková 18. 10. 2014 19:27

  Dobry den, Jsem studentka 3.ročníku Vysoké školy hotelové a v současnosti píšu bakalářsko…

 • Michelle 16. 10. 2014 15:41

  Taky názor...

  Každý jsme jedineční...já osobně tyhle "TV" pořady o vaření nemusím a je jedno, zda vaří Polreich, Babi…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – P  ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Hrníčková I

sobota 18. 10.

Vaříme ve Středočeském kraji

sobota 25. 10.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: