Kluci v akci

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 121007  
Sdílet
| Poslat odkaz

Filip Sajler a Ondřej Slanina divákům zábavnou formou ukazují kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství.

Nejnovější díl

Začíná období vánočních příprav, k němuž tradičně patří pečení cukroví. Obvykle sáhneme k vyzkoušeným kouskům, ale někteří z nás mají každoročně pokušení zkusit i pár nových druhů. Nenašel by se další skvělý recept, který by svou výtečností získal místo slávy v archivu těch neodolatelných vánočních sladkostí? Radostné mají být Vánoce, radostné mají být i veškeré přípravy na ně. Děti jsou jedním z důvodů, proč si na přípravě vánočních svátků necháváme tak záležet. I samotné děti se rády zapojují do předvánočního pečení a my bychom jim to měli dopřát. Proto jsme do televizní kuchyně pozvali dceru Filipa Sofii a Ondřejova syna Ondru. Vánoční cukrátka, která společně připraví, budou pečená i nepečená, různých chutí i vůní. Nechte se překvapit, jak jim to půjde od ruky.
Videoarchiv
Video Propásli jste některý díl? Vaříte rádi podle videa? Na 300 vydání pořadu od roku 2005 najdete v našem videoarchivu.
Členění masa
Soutěž Jak upravit různé části vepřového nebo hovězího? Podívejte se na schéma s popisem a doporučením, na co se ta která část nejlépe hodí.

Kurz grilování v kulinárním studiu

Kluci v akci zavítali do kulinárního studia na Praze 5 k Alexandře Volfové, kde vedli kurz grilování pro výherkyně soutěže. Společně připravovali vepřovou panenku marinovanou v petrželce a česneku.

Diskuse diváků
 • paní Jana 24. 11. 2014 19:41

  šohajdy

  Hoši, proč cpát to šohajek tolik tuku, tuk stačí v čokoládě, náplň se dá dělat jen z mletých ořechů s cukr…

 • Marci 23. 11. 2014 09:35

  Dobrý

  Vánoční pečení bylo fajn, zkusím košíčky. Díťátka super, Sofi to srovná asi všude. V jednu c…

 • Daniela 20. 11. 2014 14:11

  Ponorka?

  Shledla jsem po delsi dobe na internetu nekolik poslednich dilu a nemohu se ub…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2014 – ST  HD
Žánr: Magazín
Nejbližší díly ve vysílání
Vaříme v Královéhradeckém kraji

sobota 15. 11.

Vánoční sladkosti IV

sobota 22. 11.

Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: