Q

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2518  
Sdílet
| Poslat odkaz

Alternativní průvodce současným queer světem. Týdeník o překonávání společenských stereotypů, neobvyklých láskách a životě mezi normalitou a výstředností. Otevírá diskuzi o tabuizovaných tématech i předsudcích v mezilidských vztazích.

QDobrodružná queer výprava za krásami našich vesnic a luhů venkovských. Vydali jsme se do Středních Čech, abychom zjistili, jak se žije dvěma spokojeným cukrářům v Malé Skále a abychom zjistili, jak to myslí s tou plánovanou rodinou v třech. Vypravili jsme se na daleký západ nalézt mladého elfa, který v lesích kolem Merklína sní o pokračování své fantaskní knihy. Z Rabštějna jsme putovali ve stopách slovutného kočího Hrušky, který však své mše dnes slouží výhradně v Chříči na návsi a se svou dvojicí valachů obráží nejen okolí, ale i nejedno natáčení filmu.

Tuto část pořadu nelze v současné době přehrát. » Videoarchiv pořadu

Více na portálu ČT24

 • "Ne homosexuálním sňatkům!" Pařížané opět vyšli do ulic

  21.4.2013 19:18

  Paříž – Ulice hlavního města Francie obsypali odpůrci homosexuálních sňatků. Zhruba padesát tisíc demonstrujících se vydalo na pochod k sídlu parlamentu. Ten by totiž měl v úterý definitivně schválit návrh zákona o sňatcích stejného pohlaví. Součástí zákona je i povolení adopce dětí.

 • Homosexuální sňatky potřinácté: Odkýval je i Zéland
  Homosexuální sňatky potřinácté: Odkýval je i Zéland

  17.4.2013 14:49

  Wellington – Nový Zéland se stal třináctou zemí na světě a vůbec prvním státem v asijsko-pacifickém regionu, který uzákonil sňatky homosexuálů. Pro dodatek k manželskému zákonu se vyslovily zhruba dvě třetiny parlamentu a platit by měl od srpna.

 • Homosexuálové se mohou vzít v 11 zemích světa
  Homosexuálové se mohou vzít v 11 zemích světa

  11.4.2013 11:03

  Montevideo - Uruguay jako druhá země Latinské Ameriky legalizovala sňatky homosexuálů. Zákon definitivně schválili poslanci drtivou většinou. Prezident země už naznačil, že ho podepíše. První homosexuální páry by mohly úřady sezdat zhruba v polovině července. Uruguay platí v Jižní Americe za jednu z nejliberálnějších zemí. Jako první v regionu loni povolila potraty.

Diskuse
 • Peťan 29. 4. 2012 22:31

  Až budu opět zapínat televizi nebo brouzdat po netu, vím kam zamířit. Obzvlášť mě zaujali otevřené rozhovory v posledním dílu Emo. Pěkná práce, klobouk dolu ;-)

 • Jeník 1. 9. 2013 20:25

  čt art

  Nebude se Q obnovovat, když se založilo čt art? Moc mi "náš" queer magazín chybí

 • G.M.Kenny 10. 6. 2013 19:26

  Bombay "Bomba"

  Skvělá hudba k dokumentu, i celkově skvělý dokument. Jsem heterák, a přesto se s jejich názo…

Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2009 – ST  *
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Nejbližší díly ve vysílání
Související pořady