TV program

Rozšířené vyhledávání

Všechna vysílání pořadu celém TV programu

• Archiv Z 2004: Česko - Nizozemsko

Nikdy v historii nedokázal národní tým na velkém turnaji otočit zápas, ve kterém prohrával o 2 branky. Petr Čech, Pavel Nedvěd, Karel Poborský, Milan Baroš a Vladimír Šmicer se o strhující obrat pokusili v nejpozoruhodnějším utkání skvělé fotbalové generace. Utkání Česko - Nizozemsko v základní skupině ME 2004 v Aveiru komentovali Jaromír Bosák a Vladimír Táborský. Redaktor Robert Záruba, režijní úpravy 2020 Petr Musil

Přehrát

Sobota 11. 7. 2020

20:45

102 minut P ST HD
  • Archiv Z 2004: Česko - Lotyšsko

Na ME 2004 v Portugalsku dozrál pod vedením Karla Brücknera silný tým výjimečných osobností. Brankář Petr Čech, brilantní tvůrci hry Karel Poborský, Tomáš Rosický a Pavel Nedvěd a útočný pár v životní formě Jan Koller, Milan Baroš. Hned v prvním utkání základní skupiny s Lotyšskem museli ukázat hodně svých dovedností a morální síly, aby otočili špatně rozehraný zápas. Utkání Česko-Lotyšsko komentovali v Aveiru Petr Svěcený a Jiří Kotrba. Redaktor Robert Záruba, režijní úpravy Filip Slezák

Přehrát

08:00

103 minut ST HD

Pátek 10. 7. 2020 po půlnoci

00:50

Pátek 10. 7. 2020

20:15

103 minut P ST HD
  • Archiv Z 2000: Francie - Itálie

Zinedine Zidane a spolu s ním celá Francie touží k titulu mistra světa z roku 1998 přidat také pohár pro evropské šampióny. Ve finále ME 2000 ale narazila na skvěle chytajícího italského brankáře Francesca Tolda. Svou naději musela zachraňovat v poslední chvíli. Finále ME 2000 s rozhodujícím zlatým gólem komentoval v Rotterdamu Jaromír Bosák. Redaktor Robert Záruba, režijní úpravy 2020 Filip Slezák

Přehrát

08:15

123 minut ST HD

Čtvrtek 9. 7. 2020 po půlnoci

02:25

Čtvrtek 9. 7. 2020

20:15

123 minut P ST HD
  • Archiv Z 2000: Česko - Dánsko

Přestože oba soupeři nemohli postoupit do play off ME 2000, předvedli na rozloučenou skvělým fanouškům cestujícím do Lutychu svižný a ve druhém poločase nečekaně tvrdý fotbal. A Karel Poborský pak před prvním gólem také neprávem zapomenutou parádu, která zdobí jeho sbírku velkých momentů fotbalové kariéry. Utkání Česko-Dánsko komentoval z Lutychu Jaromír Bosák. Redaktor Robert Záruba, režijní úprava 2020 Filip Slezák

Přehrát

14:10

102 minut ST HD

• Archiv Z 2000: Česko - Francie

Porážka s Nizozemskem v úvodním utkání ME 2000 postavila před český tým těžký úkol - bodovat proti mistrům světa. Francie chtěla po MS vyhrát také evropský šampionát. Proti sobě stáli Karel Poborský, Pavel Nedvěd, Jan Koller a Zinedine Zidane, Didier Deschamps a Thierry Henry. S výraznou podporou 8 tisíc českých fanoušků se muselo mužstvo Jozefa Chovance vyrovnat nejen se skvělým soupeřem, ale také nešťastnou chybou na začátku utkání... Zápas Česko-Francie komentoval v Bruggách Jaromír Bosák. Redaktor Robert Záruba, režijní úprava 2020 Filip Slezák

• Archiv Z 2000: Česko - Nizozemsko

Po perfektní kvalifikaci, v které vyhráli všech 10 zápasů, se čeští fotbalisté pustili do "skupiny smrti" ME 2000. Ve 2. poločase utkání s s domácím Nizozemskem předvedl Pavel Nedvěd jeden z nejlepších výkonů v reprezentaci. Po mnoha šancích rozhodl zákrok minutu před koncem utkání, mezi českými fanoušky, hráči a médii nejprobíranější moment celého turnaje. Italský rozhodčí Pierluigi Collina nařídil osudovou penaltu... Redaktor: Robert Záruba, režijní úprava 2020: FIlip Slezák

Přehrát

Sobota 4. 7. 2020

08:15

104 minut ST HD
  • Archiv Z 1989: Navrátilová - Grafová

Ve druhé polovině 80. let vystřídala Steffi Grafová Martinu Navrátilovou na prvním místě světového žebříčku. Střídání legend na tenisovém trůnu epicky vyjádřily 3 finálové zápasy ve Wimbledonu v řadě. V roce 1987 zvítězila Navrátilová, 1988 Grafová. Ve finále 1989 toužila Navrátilová po unikátním 9. titulu z wimbledonské dvouhry, Grafová chtěla stvrdit své postavení nejlepší hráčky světa. Z legendárního finále Wimbledonu se původní komentář Jana Slepičky nedochoval. Redaktor Robert Záruba, režijní úpravy 2020 Petr Musil.