Dobrodružný seriál pro celou rodinu o napínavém pátrání po pachateli, který ohrožuje unikátní stádo bílých jelenů (1991). Hrají: letošní jubilant P. Zedníček, J. Sovák, S. Zázvorková, O. Vetchý, M. Suchánek, M. Zounar, M. Růžek, O. Vlach, S. Postlerová, J. Kanyza a další. Scénář J. Melíšek a J. Skácel. Kamera E. Sanders. Režie L. Ráža

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Hlavními hrdiny seriálu jsou bílí jeleni, o které má kdekdo zájem, ne vždy ovšem úplně nezištný. Zdá se, že už nic nestojí v cestě velkolepým oslavám 150. výročí obory, na něž se těší zejména parta dětí, kterým právě začaly prázdniny. Situaci ale zkomplikuje rozhodnutí šéfa obory (J. Kanyza), aby hosté, kteří se sjeli do města na oslavy, nebyli do obory vpuštěni. Rozhořčení účastníci oslav opouštějí městečko, a hostinský Kubát (O. Vlach) tak přichází o bohatou tržbu. V oboře vypukne požár. Co dělal děda Roušar (J. Sovák) v Bílé věži? Existuje opravdu tajná chodba, o níž kdekdo mluví, ale nikdo ji zatím nenašel? Bude zadržen delikvent Beránek (M. Suchánek)?

Poručíka Klepetku, který všechny nepravosti v oboře vyšetřuje, si v seriálu zahrál populární herec Pavel Zedníček, který oslavil v těchto dnech 70. narozeniny.

Pavel Zedníček
herec, bavič, moderátor

Pavel Zedníček

* 1. 11. 1949


Stopáž51 minut
Rok výroby 1991
 ST 4:3