Packu na to, že na hájence u dědy se pořád něco děje! Pojďte společně s Filipem, s Eliškou a s neobyčejným psem Hubertem poznávat obyvatele naší přírody

Přehled dílů

32 dostupných
Stopáž14 minut

Lesní siláci

I zvířátka v lese si zaslouží pořádnou mikulášskou nadílku! Anička, Filip a Hubert tohle moc dobře ví, ale nebyli by to oni, aby je po cestě nepotkala menší nehoda. Jak si s ní poradí?

29. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž14 minut

Záhada medvědí jeskyně

Podzim se brzy promění v zimu a mnoho zvířat se chytá k zimnímu spánku. Dětem tedy nezbývá mnoho času na to, aby natočily zlatý hřeb pro jejich videoblog – medvěda hnědého. Přilákají ho voňavé medové perníčky?

26. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž14 minut

Botožrout

Nastává čas sbírání jablek, vyřezávání dýní a posledních táboráků. Podzimní radovánky ale pokazí záhadné zmizení Filipovi tenisky. Podaří se nám odhalit zloděje bot?

25. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž15 minut

Lovci draků

I když začíná podzim je o zábavu postaráno. V lese se možná schyluje k velkému souboji! V jednom rohu ringu majestátní los, v druhém hlučný a bezohledný motorkář. Jak to dopadne, když se děti připletou k tomuto střetu?

24. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž14 minut

Ptačí záchranáři

Vidět les z pohledu ptáků je velká nádhera. Právě z tohoto důvodu si Filda pořídí dron. Díky němu získá nejen krásné záběry pro jejich videoblog, ale odhalí i pašeráka ptačích mláďat. Nebo je to všechno jinak?

23. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž15 minut

Tygřík

Vycvičit divokou šelmu není žádná legrace. O tom by mohli vyprávět jak krotitelé v cirkusu, tak Filda a Anička, kteří se snaží naučit nové kousky jejich malé kotě. Kromě toho není kotě jediná kočkovitá šelma toulající se po lese

22. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž15 minut

Přízračný jezdec

Když venku zuří bouřka a v chalupě vypadne proud, vypráví děda příběh o lupiči Edgarovi. Filda a Anička se rozhodnou najít jeho ztracený poklad, a tak osvobodit jeho duši. Podaří se jim to?

19. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž14 minut

Překvapení vydří zátoky

Ve studené říčce můžete během léta najít nejen příjemné osvěžení, ale i drahé kovy. Co se stane, když Fildu a Aničku zachvátí zlatá horečka?

18. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž15 minut

Malí a fascinující

V létě se Filip s Aničkou a Hubertem vydávají vyřešit další záhadu. Tentokrát v lese řádí zlodějka vykopávek. Dokáže ji naše parta zastavit?

17. 8. 2022 na ČT :D
Stopáž15 minut

Čupakabra

Filip a Aničkou chtějí jako první na světě natočit záhadného krvežíznivého tvora. Vydají se proto do skalistých hor, kde na ně čeká dobrodružství, se kterým ani nepočítali

16. 8. 2022 na ČT :D

Napište nám