Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Jiří Senohrábek 14. 5. 2021 23:32 Reagovat 0 0

    Zapomenutá kočka

    Opravdu dlouho jsme se nescházeli u Večerníčku celá rodina - táta, máma a dvě děti. Všichni už máme z našich dětských dnů při Večerníčcích hodně nakoukáno a děti, jak odrůstají, už věnují čas opravdu jen těm večerníčkovským příběhům, které neznají. Tahle už před 34 lety nakreslená kočka, namixovaná povahově tak, aby vzbuzovala lehký výsměch a těžké sympatie zároveň, je nejen pro mne, 47 letou hlavu rodiny, pořádnou záhadou: To byli televizní dramaturgové již notně dlouhé pohusákovské éry tak slepí a nechávali na bílou kočku jen vrstvit prach v televizním archivu, nebo jsem jen vždycky, když ji dávali, neměl zrovna na televizi ani pomyšlení? Jestli se k historii uvádění tohoto Večerníčku může televizní dramaturgie vyjádřit, byl bych za to vděčný. Příjemné znovuobjevení barevných epizodek, které nám rodičům připomněly výtvarný styl někdejších omalovánek a dětského časopisu Ohníček a nepřestaly se líbit ani našim dětem....

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi