Legendární cyklus je zpět! Příběhy, které jste zažili vy, naši diváci. Nejslavnějšími televizními povídkami ve hvězdném obsazení provází Viktor Preiss. V povídkách Tonda, Ostuda a Schůze hrají: O. Vetchý, L. Juřičková, J. Obermaierová, D. Prachař, J. Wimmer, B. Hrzánová, R. Holub, S. Stašová a další. Režie cyklu K. Smyczek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Zveme vás k dalším bakalářským příběhům. Ty dnešní se odehrávají na samém začátku lidského života a spojuje je téma narození dítěte. Doufáme, že vás zaujmou a přinesou vás radost, dobrou náladu a konec konců i poznání, že rozmanitost lidského života je nekonečná…

Tonda

Co všechno se může stát, když si otec přeje mít konečně syna. Hrají: O. Vetchý, L. Juřičková, J. Obermaierová, L. Trojan, M. Pavlata, Z. Fišárková a další. Scénář M. Šafránek. Kamera A. Daňhel. Režie V. Štursa.

Ostuda

Pořádná ostuda se nevyhýbá ani té nejkrásnější chvíli v lidském životě - narození dítěte. Hrají: D. Prachař, J. Wimmer, M. Středa, Z. Maryška a další. Scénář J. Drejnar. Kamera A. Daňhel. Režie V. Štursa.

Schůze

Tragikomický příběh o vzpouře malého člověka proti mocenským praktikám totality. Hrají: B. Hrzánová, R. Holub, S. Stašová a další. Scénář M. Šafránek. Kamera M. Kubala. Režie J. Chlumský.

Stopáž63 minut
Rok výroby 2012
 ST AD 4:3
ŽánrSeriál