Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Andrea 10. 10. 2003 11:32 Reagovat 2 0

  pokračování

  Slyšela jsem něco o natáčení pátého pokračování. Opakování básníků mě vždy potěší. Nebude je čt v dohledné době reprízovat?

  • Eduard Nud 2. 11. 2014 15:38 Reagovat 0 1

   A víte, že ty básníky ani neznám?

   Ten první díl ještě jak tak, ale že by se mi nějak vryl do srdíčka, to ne. Ani pořádně nevím, o čem to je. Jenom že byli jen tak v sauně a hráli divadlo a on zatoužil. A využil umění pro jeho pravý důvod. Ty další díly ani to ne. Taky není náhodou, že to tuším dříve vysílali na Nově. Stejně jako Slunce, seno a ostatní perly české kinematografie. Ne že by byly až tak špatné, ale Nova se pro ně hodí myslím lépe. I když už jsou to filmy pro pamětníky.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi