Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Irena 13. 6. 2021 20:51 Reagovat 0 0

  Hnus

  Tzv.,divák má podivnou představu o ochraně lesa. To, co bylo předvedené ve filmu, je opravdu hnus největšího kalibru. Ani se mi nechtělo věřit, že tohle mohl podpořit svým režisérským umem někdo, kdo by měl patřit mezi uměleckou obec..asi nepatří."Divák" asi neví, že tenhle sadismus pripoprd..ých dědků v zelených kamizolách je už zakázáný,ale bohužel zřejmě stále využívaný. Jesli si pane "diváku" takhle představuje ochranu lesa...pak jste skutečný b.b nebo saďour. Opravdu ukázka zvrácené zábavy schovaná za ušlechtilé cíle.

 • teta alena 13. 4. 2020 19:17 Reagovat 3 2

  myslivost-chlast a surovost

  do te nory by ti dedkové měli lezt sami, vozralove v kamizolkach..

 • Pavel 12. 4. 2020 00:32 Reagovat 5 3

  Liška

  To, jak zachází s tou liškou, je vážně odporný, že je mi z toho pohledu špatně. :-/

 • Josef Mirvald 11. 4. 2020 18:10 Reagovat 1 3

  Josef Mirvald

  Hezký film. Náročná výprava - historická technika a další rekvizity. Líbil se mi herec, který hral tatínka (dědečka). Ve kterém divadle je možné ho vidět?

  • Max 11. 4. 2020 22:49 Reagovat 6 1

   Max

   Jsme všichni rádi, že se Vám historické rekonstrukce líbí. Ten pán, co hrál dědečka ale ve filmu zemřel, takže na jevišti Národního divadla, kde hrál, ho již neuvidíte. Slovy Jiřího Šebánka – "Je to vůbec možný, todlecto?"

   • Pavel 12. 4. 2020 23:58 Reagovat 1 0

    Kdo prosím?

    Maxi, kdo prosím jste? Někdo z herců tohoto filmu? Děkuju za odpověď.

  • Lucie 16. 4. 2020 15:54 Reagovat 3 0

   Děláte si z nás pane Mirvalde srandu...

   Vždyť režisér tohoto filmu zemřel před 25 lety, těm dvojčatům je nyní 55 let, mimochodem, tatínek dvojčat, herec František Husák v tomto věku bohužel tragicky zemřel, a bratři Formanovi jako jediní z obsazení filmu (dejme tomu, když vynecháme komparz pod 20) jsou ještě naživu. Vždyť je to film z roku 1970...jako vtip od Vás opravdu slabé.

 • Jana 18. 6. 2017 16:44 Reagovat 3 10

  Hnus

  Ve filmu se objevilo hnusné týrání zvířat / psi honí v jakémsi tunelu lišku, nebo co to je za zvíře/ Fakt odporné.

  • divák 3. 4. 2020 13:19 Reagovat 9 3

   To je norování, tj. způsob snižování stavů škodné (lišek, jezevců). Jinak by se přemnožila a dopadlo by to jako v současnosti s kůrovcem a spárkatou zvěří (hlavně černou, tzn. prasetem divokým), jež ničí lesní porost. Zůstaly by jen holiny, ale bylo by to "humánní", že, Jano? Mimochodem, jestli jste si z celého filmu byla schopna vzít jen toto, pak jste jeho sledováním zbytečně ztratila čas. Pro Vás je zjevně kvalitních filmů škoda.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi