25 minut

11. června

Obsah dílu

Oprava ústeckého mostu se blíží — Odstranění poškozeného vagónu RegioJet — Špatný stav budov při požáru ve Vejprtech — Sucho díky děšťům odeznívá — Starostka Litvínova míří do sněmovny — Úspěšný nábor policistů na Děčínsku — Demolice budovy bývalých jatek v Žatci — Screening sluchu u pětiletých dětí — Ústecké Činoherní studio má nového ředitele — Mezinárodní cvičení chemických jednotek — Zítra začne festival Rock for People

Části dílu

00:49
Oprava ústeckého mostu se blíží
  Ústí nad Labem se připravuje na uzavření mostu doktora Edvarda Beneše. Jde o klíčovou spojnici obou břehů řeky ve městě. Obyvatelé Ústí nad Labem se proto obávají dopravního kolapsu.
  04:53
  Odstranění poškozeného vagónu RegioJet
   Vrak vagónu se po středeční srážce expresu RegioJet a nákladního vlaku v Pardubicích podařilo odstranit. Kolejiště na koridoru je opět volně průjezdné.
   06:31
   Špatný stav budov při požáru ve Vejprtech
    Domy pro mentálně postižené ve Vejprtech, kde při požáru v roce 2020 zemřelo devět lidí, měly být ve špatném stavu. Dnes to před soudem řekl bezpečnostní technik Jiří Falář.
    06:56
    Sucho díky děšťům odeznívá
     Poprvé za posledních minimálně deset let netrápí Česko v tuto roční dobu sucho. Napomohli tomu nedávné intezivní deště.
     07:17
     Starostka Litvínova míří do sněmovny
      Výsledky voleb do Evropského parlamentu ovlivní i komunální politiku na severu Čech. Do Bruselu totiž zamíří poslanec Jaroslav Bžoch a ve Sněmovně ho nahradí starostka Litvínova Kamila Bláhová.
      08:06
      Úspěšný nábor policistů na Děčínsku
       Poprvé po letech mají plný stav a nebo se k němu blíží. Tak to vypadá na policejních služebnách na Děčínsku. Během jednoho roku tam nastoupilo třicet lidí. A to hlavně v menších městech.
       10:31
       Demolice budovy bývalých jatek v Žatci
        V Žatci začala demolice budovy bývalých jatek. V regionu šlo o tradiční závod. Čerstvé maso se tehdy rozváželo do celého kraje.
        12:38
        Screening sluchu u pětiletých dětí
         Víc než polovina rodičů zanedbává kontrolu sluchu svých dětí, kterou mají projít v 5-ti letech. Uvádějí to lékaři s tím, že předškolákům přitom takový screening na ORL hradí zdravotní pojišťovny.
         14:31
         Ústecké Činoherní studio má nového ředitele
          HOST: Michal Somoš, nový ředitel Činoherního studia v Ústí nad Labem
          22:11
          Mezinárodní cvičení chemických jednotek
           Ve vojenském újezdu Hradiště, nedaleko hranic s Ústeckým krajem, začalo mezinárodní cvičení chemických vojenských jednotek. Svého druhu nejrozsáhlejší v novodobé historii u nás.
           23:02
           Zítra začne festival Rock for People
            Rekordních 40 tisíc návštěvníků čekají pořadatelé festivalu Rock for People, který začne zítra v Hradci Králové. Čtyřdenní akce opět přivítá světové kapely.
            Přehrát celé video
            Stopáž25 minut
            Další díl
            12. června

            Přehled dílů

             
            Stopáž25 minut

            21. června

            V Libereckém kraji začaly žně. — Natáčení seriálu Limity režiséra Petra Zelenky

            21. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            20. června

            V Libereckém kraji začíná Nesnězeno.

            20. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            19. června

            19. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            18. června

            18. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            17. června

            17. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            14. června

            Rock for People jako udržitelný festival — Energetické úspory Pardubického kraje — Olympijský festival u jezera Most — Rekonstrukce Vrbenského kasáren — Výcvik řidičů kolové a pásové techniky — Petice za zachování mostu u Broumova — Řetězová cesta na Sněžku bude jednosměrná — Hraniční kontroly kvůli fotbalovému mistrovství — Dřívější prázdniny kvůli rekonstrukci škol — Školní rok končí i pro učně v rýnovické věznici. — Město Most zruší internátní školku — Koncert pro obnovu kaple — Koupaliště Cihelna otevře po dvou letech — Péče o nové tůně a aleje na Broumovsku — Děti se učily poskytnout pomoc zraněným

            14. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            13. června

            Budoucnost Trojzemí — Ve Václavicích začala stavba vodovodu. — Do Česka dorazily americké stroje pro armádu — Ústí koupí nemovitosti ve vyloučených lokalitách — V říčce Olešce na Semilsku je račí mor — Prezident Petr Pavel navštíví Ústecký kraj — Tromba na Lounsku — Policie zadržela protivládní aktivisty — Sdílená kola a koloběžky v Hradci Králové — Krajská cena za památkovou péči — Mezinárodní divadelní festival v H. Králové — Čeští kynologové cvičí psy ze zahraničí — Art point v městské knihovně Most — Záchrana vyhynulých nosorožců — Škola v Dobrušce učí studenty s roboty — Stolní hry o přestávkách místo mobilů

            13. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            12. června

            Drážní inspekce prověřuje nehodu v Pardubicích — Rekonstrukce Nechranické přehrady — Mapa republiky v Krkonoších odtála o měsíc dříve — Muže zavalil stokilový balík papíru — Stavební zábor okolo tábora před Úřadem vlády — Nehoda zablokovala provoz na D7 — Začíná festival Rock for People — Objevené snímky severočeských památek — Akce Kroky bez násilí — Dny chleba v Pardubicích — Výuka branné výchovy — Vypuštění uzdraveného orla do volné přírody — Vstup do děčínské zoo pro dárce krve zdarma — Vodácké odpoledne na rybníku Biřička — Do Krkonoš se vrací ohrožený druh motýl

            12. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            11. června

            Oprava ústeckého mostu se blíží — Odstranění poškozeného vagónu RegioJet — Špatný stav budov při požáru ve Vejprtech — Sucho díky děšťům odeznívá — Starostka Litvínova míří do sněmovny — Úspěšný nábor policistů na Děčínsku — Demolice budovy bývalých jatek v Žatci — Screening sluchu u pětiletých dětí — Ústecké Činoherní studio má nového ředitele — Mezinárodní cvičení chemických jednotek — Zítra začne festival Rock for People

            11. 6. 2024 na ČT1
            Stopáž25 minut

            10. června

            Odklízení poškozeného vagónu RegioJet — Těžká technika demoluje most v Semilech. — Poslední zápas před ME ve fotbale — Spor o úklid soutěsky po požáru — Uzavřená silnice kvůli sanaci svahu — Přívěs s hnojem se odpojil od traktoru — Výcvik plnění požárního bambi vaku — Na dálnici D8 bývají přeplněné odpočívky pro kamiony — Frýdlant sníží daň z nemovitosti — O stavbě větrníků rozhodli místní — Účast při eurovolbách v krajích — Nedostatek krve ve FN Hradec Králové — Nový pavilon v ústecké nemocnici — 50 milionů pro ústecké filmaře — U Litomyšle našli dva bronzové sekeromlaty — Obnova státního zámku Litomyšl — První evropská dálková jízda slaví 130 let — Slet československých letadel 2024 — Krajský sokolský slet v Turnově

            10. 6. 2024 na ČT1

            Napište nám