Charitativní večer na podporu nevidomých z prostor Pražské křižovatky.

Pozvání Světlušky do Pražské křižovatky letos přijala řada účinkujících. Spolu s žáky Školy Jaroslava Ježka, členy Kühnova dětského sboru, žáky ZŠ pro zrakově postižené na Náměstí míru v Praze a dalšími nevidomými zpěváky a muzikanty vystoupí Marek Ztracený, Ewa Farna, Tereza Mašková, Ondřej Ruml, David Kraus, Thom Artway a Čechomor, aby společně pomohli získat finanční pomoc pro nevidomé.

Zapojit se mohou také diváci. Během přímého přenosu mohou prostřednictvím linek call centra přislíbit finanční dar, který zašlou na sbírkové konto Světlušky 99999 99999/0100. Světlušce lze odeslat i dárcovskou SMS na číslo 87 777 ve tvaru DMS SVETLUSKA 30, DMS SVETLUSKA 60 nebo DMS SVETLUSKA 90, pro dlouhodobou podporu pak ve tvaru DMS TRV SVETLUSKA 30, DMS TRV SVETLUSKA 60 nebo DMS TRV SVETLUSKA 90.

Moderátoři večera Veronika Khek Kubařová a Karel Kovy Kovář uvedou také tři reportáže Den spolu, zachycující chvíle, které se známými osobnostmi strávili nevidomí na automobilovém závodním okruhu, při jízdě na koni nebo při nacvičování technik nového cirkusu.

Napište nám