Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • tamara 28. 9. 2021 10:11 Reagovat 0 0

    sklamani

    jednak bylo naprosto nevhodne a nevkusne od pani krizkove jeji neustale poznamky k projevu pana vejvody, kdy jej okrikovala a primo na jevisti doslo ke stretum, ktere zaznamenavala kamera ale i dialogy ktere prekladala pani habova. "aby prestal a skoncil atd..." pritom pan vejvoda se choval distingovane a nekomentoval jeji vypady. sama pani petra se tvarila desne, kdyz prisel hovor na pana vejvody. kamery nelzou a jsou svedci nevhodnych poznamek a napadeni. a nakonec vyherni film romeo a julie jsem bud nepochopila anebo to byl spis sok urcite i pro mnonehe divaky jak neco takoveho mohlo s timto nazvem vyhrat. toto nechapu. !!!omlouvam se, ale musela jsem napsat k chovani pani moderatorky, nevkusne to bylo. a pokud chtela excelovat sama, mela byt na podiu sama a ne si zvat stafaz, jinak se to nazvat nedalo, bylo to az prilis markantni, jeji chovani. divacka

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi