Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Mirka 28. 11. 2020 10:31 Celá diskuse

    Bohužel Alfréd Strejček není nesmrtelný

    ...teprve nyní na podzim jsem se náhodně dozvěděla, že pan A. S. před asi 3 lety onemocněl, ale rehabilitoval, stále se snažil a pracoval, viz. nyní vyšla kniha (spolu se zkušenosti D. Vávry) - krátká reportáž v Událostech v kultuře (Art, listopad). Nebo si vyhledejte v archivu díl pořadu Cesty víry o pořadu o Komenském - A. S. a Štěpán Rak, další aktuální z letoška. Panu Strejčkovi bude skoro 80... a až tento HLAS, CHARISMA a ÚŽASNÁ OSOBNOST nebude, pak teprve zapláčem nad léty jeho geniálního projevu!!!
    Neskonalé PODĚKOVÁNÍ za léta s Vámi, pane MISTŘE Strejčku! Ač ani poděkování často nestačí a působí po všem věnovaném čase až nepatřičně, když díky Vám byly nejen dokumenty na vysoké úrovni.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.