Toužíte vidět hvězdy StarDance na vlastní oči?

Přemýšleli jste vždy nad tím, jaké to asi je přímo na tanečním parketu, kde se tak ladně nesou všechny taneční páry, porota je nesmlouvavá a kde mají Tereza Kostková s Markem Ebenem pro všechny tanečníky náruč pochopení? Říkáte si, jestli nejsou televizním divákům skryta nějaká tajemství? Potom stačí průběžně sledovat náš web. Můžete vyhrát vstupenky nejen na živé televizní přenosy, ale také na generální zkoušky, a prožít tak zcela mimořádný zážitek.

Výherci minulých soutěží

Soutěž o pozvánky na finální večer StarDance 14. 12.

V poslední soutěži letošní StarDance jsme chtěli, abyste nám řekli, kdo je váš nejoblíbenější soutěžní pár a proč. Děkujeme za obrovské množství odpovědí a za přízeň, kterou jste nám i letos projevili. Nakonec jsme vybrali dva soutěžící a pozvánku na generální zkoušku získává Jiří H. za vtipnou historku z plesu, na soutěžní večer pak zveme soutěžící Barboru P. z Loun, která vyjádřila poklonu každému soutěžícímu. Oba výherce budeme kontaktovat e-mailem. Blahopřejeme a děkujeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 7. 12.

Posledně jsme po vás chtěli, abyste vyjmenovali alespoň 3 porotce, kteří se StarDance účastnili rovněž jako soutěžící. Bylo jich celkem 5: Mahulena Bočanová, Jaroslav Kuneš, Petra Kostovčíková, Jan Tománek a Richard Genzer. Pozvánku na generální zkoušku získává Michaela K. z Prahy 6, na soutěžní večer pak zveme soutěžící Janu J. z Prahy 4. Oba výherce budeme kontaktovat e-mailem. Blahopřejeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 30. 11.

Minule jsme se ptali kdo je historicky nejmladším vítězem StarDance. Správná odpověď je Zdeněk Piškula. Pozvánku na generální zkoušku získává Iva T. z Velkých Svatoňovic, na soutěžní večer pak zveme soutěžícího Tomáše K. z Prahy. Oba výherce budeme kontaktovat e-mailem. Blahopřejeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 23. 11.

V sedmé řadě StarDance se poprvé odvysílal charitativní díl, během něhož soutěžící tančí společně s vozíčkáři z Centra Paraple. Nás zajímalo, kdo se v něm stal pátým porotcem. Správná odpověď zněla Zdeněk Svěrák. Pozvánku na generální zkoušku získává Pavla K. z Prahy, na soutěžní večer pak zveme soutěžící Anetu K. z Jinočan. Obě výherkyně budeme kontaktovat e-mailem. Blahopřejeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 16. 11.

V šesté otázce jste měli poznat tanec Anny Polívkové a Michala Kurtiše, který byl v roce 2014 zvolen do nejlepší desítky choreografií StarDance z celého světa. Správná odpověď je tango. Pozvánku na generální zkoušku získává soutěžící Jaroslav S., na soutěžní večer pak zveme soutěžící Vlaďku Ch. Oba budeme kontaktovat e-mailem. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 9. 11.

V páté otázce jsme se ptali ve které řadě StarDance se ve finále utkali dva profesionální sportovci. Správná odpověď je v 5. Pozvánku na generální zkoušku získává soutěžící Kateřina P., na soutěžní večer pak zveme soutěžící Danu G. z Otradova. Obě vítězky budeme kontaktovat e-mailem. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 2. 11.

Čtvrtá otázka zněla: Koho ve čtvrté řadě StarDance na poslední chvíli nahradila Aneta Langerová? Správná odpověď je Taťjanu Medveckou. Pozvánku na generální zkoušku získává soutěžící Miloslava M. z Mělníka, na soutěžní večer pak zveme Jiřího M. Oba budeme kontaktovat e-mailem. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 26. 10.

Ve třetí otázce jsme se ptali, jak se jmenovala taneční figura, kterou ve třetí řadě StarDance zavedl Jaromír Bosák, a správná odpověď byla Tyrš. Pozvánku na generální zkoušku získává soutěžící Alžběta P., na soutěžní večer pak zveme soutěžící Lucii L. z Prahy. Obě vítězky budeme kontaktovat e-mailem. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 19. 10.

U druhé otázky jste měli poznat pár z obrázku a správná odpověď byla Tatiana Vilhelmová a Petr Čadek. Pozvánku na generální zkoušku získává soutěžící Karolína M. z Pelhřimova, na soutěžní večer pak zveme soutěžící Annu M. z Nového Města nad Metují. Obě vítězky budeme kontaktovat e-mailem. Gratulujeme!

Soutěž o pozvánky na StarDance 12. 10.

První otázka zněla, jaké nejvyšší hodnocení udělila porota soutěžícím v historicky 1. kole 1. řady StarDance, a správná odpověď byla 27. Pozvánku na generální zkoušku získává soutěžící Erin Anna B., na soutěžní večer pak zveme soutěžící Květoslavu R. Obě vítězky budeme kontaktovat e-mailem. Gratulujeme!

Pravidla soutěže

(typ: DOC; velikost: 64,50 kB; datum: 11. 10. 2019)