Poslední večeře

Mafiánská taneční cooking show souboru DEKKADANCERS. Účinkují: M. Lanoue, M. Deneux, A. Sadirov, A. Nanu, A. Sojka, M. Šust, P. Čermák, O. Vinklát, K. Kornová, I. Mikešová, T. Kopecký, T. Kučerová a M. Svobodník. Choreografie: Š. Pechar, M. Svobodník a O. Viklát. Scénář a režie Š. Benyovszký. Kamera J. Hruša. Režie televizního záznamu G. Skála

Poslední večeře je komická show, která vychází z jednoduchého příběhu o soupeření dvou mafiánských klanů. Ale kromě ruských a italských mafiánů, německých policajtů a dvojitých agentů je tu i dvojice francouzských kuchařů, kteří se rozhodnou se za vyvraždění své rodiny pomstít. Taneční představení plné situačního i pohybového humoru dovedně pracuje se známými klišé jak z akčních krimi filmů, tak s příznačnými atributy popkultury vůbec. Nabízí 75 minut chytré zábavy, provedené na vysoké profesionální úrovni.

Taneční soubor Dekkadancers tvoří prakticky celý členové baletu Národního divadla v Praze. Jejich výjimečnost mezi ostatními soubory je dána všestranností tanečního projevu od klasického tance, jehož prvky soubor uplatňuje s vkusem a jako výrazný komediální prvek, tak přes lidový tanec, až k modernímu výrazu contemporary dance. Kromě radosti z předváděného tak přináší i pocit uspokojení z perfektnosti provedení.

Představení bylo zaznamenáno v prostoru JATKA78 v pražských Holešovicích. Soubor tu nevystupuje s tímto představením příliš často, a tak bývá dlouho dopředu vyprodáno. Stejně jako 20. 4., kdy tady měli Dekkadancers hrát. Jsme rádi, že vás můžeme na tento zábavný večer pozvat a že budete moci být přitom, i když „pouze“ prostřednictvím obrazovky.

Stopáž75 minut
Rok výroby 2019
 P HD
ŽánrHudba 15+