Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Josef Jenšovský 16. 2. 2019 11:02 Reagovat 3 8

  Šumava

  Na Šumavě bydlím a v pořadu zmíněnou oblast dobře znám. Po shlédnutí dílu ale musím konstatovat, že je to pořad "o ničem". Chybí mi podrobnější popis a průběh trasy včetně možnosti vzít to např. z Plechého dolů okolo Plešného jezera, popis některých přírodních zajímavostí, zmínka o možnosti občerstvení po trase (horská chata Třístoličník, Říjiště), upozornění na časové omezení vstupu v některých úsecích atd. Je jasné, že stopáž dílu je asi omezená, ale i tak by se tam dalo nacpat spoustu dalších výše uvedených informací místo tlachání o historii lyžování, které je stejně vytržené z kontextu a divákovi nepřinese nic.

 • Marek 11. 12. 2018 20:46 Reagovat 3 7

  Autoři pořadu by také měli upozornit, že nejlevnější pokoj pro 2 v turistické třídě vyjde na 1900,- tak aby náhodou někdo nebyl překvapen. Také mi přišlo podezřelé oblečení našich skialpynistů, kteří si s sebou nesli těžké boty a kalhoty, jen na posezení u večeře? No nevím, kdo šel někdy ,,na těžko" asi by takto ,,důležité" věci nechal doma. Pořad ale jako takový musím pochválit a děkuji za inspiraci.

 • Pavel 26. 11. 2018 08:27 Reagovat 5 0

  Sportovní hodinky

  Povšiml jsem si, že paní Alena používá sportovní hodinky nejmenované značky, které mám i já... Tůry na lyžích zaberou spoustu času, ale těmto dochází, kvůli GPS, baterka cca po 4 hodinách. Nosí je jen kvůli reklamě nebo má někdo lepší zkušenost?

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi