Záhadné vraždy v Alpách rozkrývá nesourodá dvojice vyšetřovatelů. Temný rakousko-německý seriálový thriller (2018). Hrají: J. Jentsch, N. Ofczarek, H. Koffler, N. Petrovic, L. Gregorowicz a další. Režie Cyrill Boss a Philipp Stennert

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

„Přichází rudá roční doba“. Gedeon a Ellie se rozhodnou využít vlivu Sebastiana Brunnera a vlákat vraha do pasti. Pro svůj plán ale musí dalece překročit meze zákona, k čemuž má mnohem blíže Gedeon, než zásadová Ellie. I pachatel ale začíná zosnovat své plány, o jejichž dosahu nemají vyšetřovatelé ani tušení. Blíží se svátek svatého Mikuláše a v horských městech vycházejí do ulic masky krampusů v doporovodu Mikuláše a anděla..

Temný seriálový thriller je působivou a originální odpovědí na nordic- noirový hit Broen (Most). Průsmyk vznikl v rakousko-německé koprodukci a dominuje mu prestižní herecké obsazení (především Julia Jentsch a Nicholas Ofczarek v rolích vyšetřovatelů). Česká televize tento seriál, jehož atmosféra mrazí více než ledovce Alpských úbočí, uvádí v české premiéře.

Originální názevDer Pass
Stopáž57 minut
Rok výroby 2018
 P )D( ST HD *
ŽánrSeriál